Zimní svatební inspirace

Představuji si sama sebe, když se mě někdo zeptá jaké roční období mám nejraději…ani chvilku neváhám a div nevykřikuji… léééto, no přeci léto. Vždyť je to jasné. Mám ráda když je mi teplo, když můžu chodit na boso v sandálcích a užívat si dlouhé teplé večery. Jen samotné slovo zima ve mě vyvolává pocit chladu, na rukou se mi objevuje husí kůže, začínají mi drkotat zuby a mám studený a červený nos. Vlastně nemám ráda zimu, prostě nejsem zimní typ…asi jako většina. Nebo tím si alespoň já vysvětluji to, proč se tak málo plánují svatby v zimě.

Ale když přece jen nejste taková zmrzlina jako já a rozhodli jste se se svou drahou polovičkou uspořádat svatbu v zimě, máme pro vás inspiraci jak by taková zimní svatba vypadala podle nás.

mood board_ seasons_winterNebudu vás zahlcovat trendy, protože ty nejsou, dle mého názoru, při přípravě svatby „number one“, ale ukážu vám jak by vypadala svatba, kvůli které bych se snad i já vdávala v zimě.

mood board_seasons_winter

Ideální spojení bílé, zelené a dřeva doplněné o detaily červené v podobě šípků nebo červené rtěnky. Svatební šaty s dlouhými rukávy, využití kontrastu hrubé pleteniny a jemných materiálů na šatech, teplých kožichů a huňatých svetrů. Jehličí, šišky a šípky můžete použít jako dekorace při výzdobě svatební tabule, detailů na pozvánce, ženichově klopě nebo jako prvky ve svatební kytici. Myslím, že fotky mluví za vše.

Rádi vám přesně takovou svatbu zařídíme, škoda jen, že sníh je posledních pár let nedostatkovým zbožím, protože s ním je každá zimní svatba dokonalá.

No, není to nádhera? Líbila by se vám taková zimní svatba?

ikonky pro blog3

Foto zdroj: pinterest.com

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *