VZPOMÍNKY NA LÉTO

V tuto roční dobu se očekává, že venku bude sníh… že stezky za městem budou plné nadšených běžkařů, kteří se budou předhánět ne v rychlosti, ale v originalitě svých zmijovek… že v regálech chlaďáků bude majonéza s 30% obsahu navíc, avšak za původní cenu… že to, co jsme přes rok pracně shodili, o Vánocích zase snadno nabereme… V tuto roční dobu se také očekává, že léto bude až za půl roku…jenže já na něj myslím už teď! To letošní bylo jak jinak než super… koncerty, festivaly, náplavka, výlety, moře, miliony fotek, spálená záda, spálená stehna, spálené břicho, letní kino, gin-tonik-okurka, svatby přátel, zpocený nos i všechno ostatní, divoký tanec, smích, výprodeje, Puro, a taky hodně práce.

DSC_0210_upr

Ano ano, práce… ale vlastně i zábavy… Jednou z položek našeho TO DO listu totiž bylo, vytvořit sérii fotek, které by vám nastínily to, co máme rády, co se nám líbí  a jakým směrem se ubírají naše ideály o vkusu, kráse a eleganci.

A tak jsme, ovlivněny jen samy sebou navzájem, vytvořily dva koncepty ve dvou odlišných barevných paletách, které v pár snímcích obsahují alespoň zlomek toho, co bychom my na své svatbě nemohly postrádat…Mám na mysli krásné květiny, padnoucí šaty, drobné detaily, které dají kouzlo celku, chutný dort, nevšední zážitky a přirozenost…ruzova-a-modra-1

Jsme rády, když je práce zábavou. Někdy to jde hůř, jindy líp, ale v tomto případě to šlo skutečně samo a za to děkujeme hlavně: nečekané bouřce, tisícům vos, 40 °C, nezvěstným klíčům a telefonu bez signálu… Díky, bez vás by to vážně nebylo ono!!!ruzova-a-modra-2A tady ještě něco málo z backstage:

vzpominky-na-leto_backstage_2

ikonky pro blog4

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *