Videoklip o lásce

Poslední dubnový den, den čarodějnic, byl pro nás významným datem. Nejenže jsme organizovaly naší první svatbu Simony & Roberta, ale ještě to ráno jsme byly součástí natáčení videoklipu přední české zpěvačky Debbi.

Vždycky jsem si představovala, jak moc může být takové natáčení hektické. Jak dlouho může trvat natočit jednu scénu? Kolik je potřeba lidí? A další a další divoké představy. K mému milému překvapení se žádný kolotoč plný stresu nekonal. Pod taktovkou Ondřeje Urbance z Manaworld Creative Production probíhalo všechno nad naše očekávání…pěkně v klidu a s partou moc fajn lidí.

Doufáme, že píseň Hard to belive bude minimálně klipem roku:) Posuďte sami – odkaz zde.

DSC_0022

Jsem nervák. Takže čím víc se blížil tento den, tím víc se moje nervozita stupňovala. Tu noc jsem usínala s divným pocitem v břiše a v hlavě se mi honilo, do čeho jsme se zase uvrtaly. Když mi zazvonil budík ve 3:30, proklínala jsem celé YES & YES a klela jsem, jak nikdy.

Než jsem se, ale stačila probudit, už jsme instalovaly obřadní místo a svatební piknik na Divoké Šárce. Všechno probíhalo podezřele hladce, na natáčení panovala pohoda a nikomu nezmrzl úsměv na tváři, i přesto, jaká byla v těch brzkých ranních hodinách kosa. Jediný zádrhel jsme pocítily v tom, že jsme vyšly ze cviku v lezení po stromech. Jooo, to už vážně není, co bývalo.

Když jsme začínaly, tak nás ani v nejdivočejších snech nenapadlo, že budeme dělat někdy něco podobného. Je to vlastně docela sranda, kam nás to všechno zaválo…My jsem asi prostě pro každou špatnost.

DSC_0097

DSC_0091

DSC_0079

Svatební piknik jsme připravily v aleji rozkvetlých stromů a musím uznat, že to mělo skvělou atmosféru. Využily jsme té nádherné přírody, kterou nám Divoká Šárka nabízí. Květů, které patří k jaru a lásky, bez, které by nebyl Máj. Celý koncept jsme ladily do šeříkově fialové, bílé a žluté barvy.

Byly jsme nadšené z celé spolupráce a odjížděly jsme s obrovským drivem organizovat krásnou svatbu Simony & Roberta.

DSC_0029

DSC_0034

DSC_0054

DSC_0018

DSC_0004

DSC_0049

V dětství jsme s holkama založily taneční skupinu…která nevyšla! Pokoušely jsme se prosadit jako dívčí pěvecká skupina…další selhání! Teď můžu říct, že Yes & Yes je zatím nejúspěšnější projekt a jsem na nás neuvěřitelně pyšná!

Jedno hrdé sebepoklepání na rameni.

Hi five!

ikonky pro blog

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *