Videoklip Dúha od Dara Rolins

„Ahoj tady Lukáš od Dary Rolins…“ Když jsem zvedla telefon a zazněla tahle věta, chvilku jsem se zastavila a říkala si, jestli si onen Lukáš nespletl číslo a jestli může chtít někdo z této sféry právě naší pomoc při natáčení videoklipu?! YES! Bylo to tak! Netrvalo dlouho a už jsme se vezly na vlně Duhy.
Úkol zněl jasně. Přeměnit krásný les na obydlí divoženek ve stylu boho. Něco pro nás! Dara nám nechala volnou ruku co se týče ladění barev,  veškerých dekoracích a nápadech. Mohly jsme se vyřádit! A bylo to nejvíc skvělý!

11

Od rána jsme stavěly teepee, zdobily karavan, stůl s hostinou a různá zákoutí, která zahrnovala houpací síť i ohniště… a pak jsme čekaly až dorazí hlavní aktérky klipu. Byly krásné, stylově oblečené, vypadaly i tančily dokonale. Všechno to dohromady hrálo barvami, všechno bylo tak, jak mělo!

23

DSC_0061

DSC_0048

dara_vyber_blog8

dara_vyber_blog82

Musíme uznat, že Dara měla kolem sebe samé skvělé lidi, profesionály, na které se může spolehnout. Se všemi jsme si rozumněly a jsme moc vděčné za zkušenost, kterou jsme dostaly. Moc nás bavilo připravit kulisy pro tento příběh a nakoplo nás to k tomu, udávat se i trošku jiným směrem a být tu pro Vás nejen ve svatební den.

ikonky pro blog

 

 

 

 

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *