Veru & Jirka

Veru a Jirka. Další milý pár, který  nám řekl své „yes“. A jak tak přemýšlím, co bych vám o této svatbě a o nich samotných napsala, říkám si, že máme stejně takové štěstí na samé skvělé páry, že mi nezbývá nic jiného než se opakovat. Taky bych je samou láskou snědla, no!

Krásný mladý pár z Brna, který se rozhodl vzít po 10ti letech vztahu. A to ve stylu BOHO v útulném Bořetínském statku. Pro jejich den jsme chystaly pouze dekorace a řešily s nimi koncept svatby. Bylo skvělé sledovat, jaký zápal do svatby oba dva měli, především Jirka, který připravil veškerou grafiku. Tleskáme, protože dost často se nám stává, že ženicha vidíme až v den svatby, ale Jirka se podílel na všem od začátku do konce.

A protože zadání bylo BOHO styl, tak jsme na obřad postavily břízové teepee, koberec a stůl. Tak jednoduché a tak krásné. Celé přípravy nám lehce komplikoval déšť, proto jsme byli nuceni přestěhovat hostinu dovnitř statku, aby se všichni po obřadu, který byl na louce u rybníka kousek od statku, zahřáli. Na svatbě nechyběly ani další koutky jako byl fotokoutek, se kterým jsme se obzvlášť vyřádily. Sladký bar byl plný tradičníhch sladkostí od paní Blanky, a svatební dort byl prý vážně mňam! Na pány se také nezapomnělo a měli k dispozici plné necky dobrého pití. Také jsme připravily koutek s dárečky pro hosty a koutek s dary od hostů. O to, aby bylo celý den co jíst a pít se staral výborný catering Sweet and pepper days. Doporučujeme navštívit jejich pražské bistro, kde mají báječné (nejen) miniburgery! A tohle vše zachytil skvělý, a za chvíli už světový, fotograf Lukáš Korynta.

A jsme se zase u konce další pohádky. A já vám, naši milí, přeji ať se nepřestáváte milovat, ať jste stále jeden druhému oporou, ať máte stejný zápal, do společného života v manželství, jako jste ho měli při realizaci svatby! Ať si užíváte každého dne s vědomín, že se máte! A my vám přejeme, stejně jako je to v pohádkách:

Žijte spolu šťastně až do smrti!

VÍCE >

 

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *