Verča & Kuba

Venku je právě  -6 °C a sněží, tedy alespoň v Praze. Už bylo na čase, aby se nám zima ukázala. Ano, je zima a ne podzim. Vím vím, článek o zimní svatbě by byl na místě, ale já vám chci ještě povyprávět něco o podzimní svatbě, konkrétně o svatbě Verči a Kuby.

Verča a Kuba jsou moji spolužáci ze školy. Už tenkrát jsme byli nerozlučná trojka, vlastně čtyřka, málem bych zapomněla na Magdu. Joo, to bylo hodně fajn období, ale ať neodbočuju… Známe se tedy nějaký ten pátek, a kdybych měla říct o každém pár slov, řekla bych asi toto; Verča je rebel, věčnej student, bohém, umělec a miluje jednorožce. Kuba je sympaťák, citlivka, zlatej člověk, grafik, kamarád do deště a pořád chodí pozdě.

verca & kuba _2015_16

Oba jsou krásní mladí lidé se smyslem pro humor, kreativitou a s velkým srdcem na správném místě. Takže už od začátku bylo jasné, že se vyhneme známým svatebním konvencím. Žádné nazdobené šaty, klasický oblek, máslový dort a hrdličky. Vše se neslo v duchu podzimu, spontánnosti a charakteru obou osobností. 

 

Kuba-&-Verca_blog-1

kuba-&-verca_blog-2

 

Snímek obrazovky 2016-02-16 v 16.06.01

„Přesně takovou svatbu budu jednou mít“ prohlásila Verča při focení…ano, při focení! Při focení inspirace malé svatby na pražském Vyšehradě. Nejednalo se o skutečnou svatbu, vlastně Verča s Kubou nejsou ani pár, ale slušelo by jim to, že jo?

 

obr_373_upr


A co tím chtěl básník říci? Chtěly jsme vám tím ukázat, že vždy je to o vás a svatba by měla být jen váš příběh, který vypráví především o vás a vaší osobnosti.

Co myslíte? Věřili by jste jim to? Protože my úplně!

 

ikonky pro blog3

1 komentář u „Verča & Kuba“

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *