TEREZKA & JAMES

„Kdysi žil byl jeden divoký dinosaurus, který byl uvězněn uvnitř ledové jeskyně. A ačkoliv v ní bylo chladno, cítil se v ní spokojeně, jelikož to byla přes to všechno jeho jeskyně. Náhle přišel druhý Milý dinosaurus, který svými vřelými slovy a myšlenkami tu ledovou jeskyni úplně rozehřál.“ Asi takhle zněla část příběhu, který se vyprávěl během opravdu originálního obřadu Terezky a Jamese. Tahle svatba byla jedna z nejveselejších a nejpříjemnějších svateb, jaké jsme doposud mohly být součástí.

wedding_teri and james (1 of 1) 620

Když nás poprvé Terezka kontaktovala, abychom pomohly zorganizovat svatbu pro ní a jejího, vždy veselého, Jamese, říkaly jsme si, že to bude pěkně náročné, ale že to bude rozhodně stát za to. A taky, že jo! Terezka pochází z Čech a James z Anglie. Oba dva žijí v Londýně a tak jsme museli společně většinu plánování zvládat na dálku. Což se nám nakonec podařilo a to předvším i díky tomu, že Terezka a James jsou neuvěřitelně přátelští a pozitivní lidé, kteří se pořád smějí, laškují spolu a hlavně si užívají života. Rozdávají pozitivní energii všude kolem sebe a nic pro ně není problém!

terezak & james_vyber_blo

terezak & james_vyber_blo5

Svatba se konala v nádherném Hotelu Všetice ve Středních Čechách. Obřad probíhal na mole u rybníka, kde byl krásný výhled do okolních polích a hostina pak v nově zrekonstruované stodole. Tady malá vsuvka – upřímně bychom rády moc poděkovaly všetické crew za tu nejlepší spolupráci, jakou jsme zažily! Především panu Matějovskému, který byl neuvěřitelný profík a že i tak velká a různorodá svatba proběhla s jejich pomocí bez chybičky! 🙂

terezak & james_vyber_blo6

wedding_teri and james (1 of 1) 404

A jaké barvy se hodí do těchto teplých letních dnů? No přece všechny 🙂 Převládaly tady ale světlé přírodní odstíny, které se mísily s divokou žlutou a oranžovou. Květiny připravili naši oblíbení kouzelníci z Květinového lahůdkářství. My jsme zvolily jemné dekorace tak, abychom nepřebily krásný prostor, kde se svatba konala. Obřad u rybníka jsme jen lehce dodekorovaly bílými detaily a stodolu jsme zaplnily trocha barvami.
Byl nádherný letní den, takže jsme toho hned využily a v zahradě vytvořily pěkné „pováleníčko“ pro svatebčany.
Grafika od naší Terezky byla provázána s celou svatbou od menu, jmenovek, harmonogramů až po rámovanou grafiku, včetně malých slovníčků, které měly naší mezinárodní svatební skupině trochu pomoct prolomit ledy, což se tedy povedlo na jedničku 🙂

terezak & james_vyber_blo2

terezak & james_vyber_blo3

terezak & james_vyber_blo4

Zde, na svatbě tohoto páru, jsme s holkami zažily také jeden z nejvíc originálních svatebních obřadů. Celý byl vedený rodinným přítelem, který mluvil o příběhu nevěsty a ženicha, vzájemném respektu, jejich pohledu na manželství a na budoucí společný život. Jejich rodina a přátelé si připravili krátké texty o lásce a životě. Vše bylo velmi osobní, intimní a dojemné. Tady už jsme měly na krajíčku. To nejlepší mělo ale teprve přijít. Nejdřív nás nalomil Terezky tatínek, který pronesl jeden z nejhezčích proslovů, který jsme slyšely (já už brečela) a poslední zásah nám nandal James. Ten se před svatbou poctivě učil češtinu (nám většinou ani nedochází, jak pekelně těžký jazyk to vlastně máme). Postavil se na židli před všechny hosty a rodinu a celý svůj proslov pronesl chvějícím se hlasem celý v češtině. Tady už tekly potoky slz mnohých ze svatebčanů. A my za tento zážitek moc děkujeme!

terezak & james_vyber_blo7

terezak & james_vyber_blo8

   30. 7. byste marně hledali po světě usměvavé a příjemné lidi. Všichni totiž byli, s trochou nadsázky, tady :). Byla to parádní atmosféra a vy to všechno teď můžete vidět na fotkách od skromné a úžasné Teru Menclové, která je vždy na svatbě skoro neviditelná, ale vždycky je všude, aby zachytila i ten nejmenší detail nebo okamžik.

wedding_teri and james (1 of 1) 619

Nám bylo opravdu tím největším potěšením, Terezko a Jamesy, podílet se na vaší svatbě a moc vám přejeme, aby jste celý život chovali jeden ke druhému takovou lásku jakou jsme z vás ve váš svatební den cítily!

Takže…

Pojďme být všichni jako ti dva dinosauři z příběhu, aby byl náš svět lepším místem pro život.

ikonky pro blog2

VÍCE >

 

3 komentáře u „TEREZKA & JAMES“

  1. Jeste jednou moc dekujeme nasim milovanym Yeskam, byly jste skvele a ucinily jste nas den nezapomenutelnym. x

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *