TEREZKA & PAVEL

Než nám začala svatební sezóna jsme často slýchaly otázky typu: Jaké máte svatby? Jsou každá jiná nebo chtějí všichni stále dokola rustik? Dokážete vymýšlet na každou svatbu něco jiného? Baví vás to? Odpověď je YES! Každá svatba je jiná, každá svatba má své kouzlo a dělají to především lidé. Máme obrovské štěstí na snoubence a někteří nám přirostou k srdci tak, že je nám smutno, že naše společné období příprav končí. Příkladem jsou právě tihle dva.

478-IMG_0510

Než jsme dorazily na Farmu Blaník, kde probíhala svatba Terezky &  Pavla a měla jsem se s naším novým párem poprvé vidět, napsala mi Terezka, jestli nám nevadí, že na společné schůzce budou oboje rodiče. „Jasně, že nevadí“, odpověď jsem přecedila mezi zuby, vždyť přeci „víc hlav, víc ví“ – znáte to 🙂 Nicméně můžu vám říct, že to byla pro mě nejlepší schůzka, jakou jsme doposud měly. Setkání bylo uvolněné, plné smíchu a dobrého vína! Absolutně se nám od téhle partičky nechtělo a od té chvíle jsme se na svatbu strašně těšily. A víte co? Ta svatba byla boží!

terezka&pavel_vyber_blog

terezka&pavel_vyber_blog2

terezka&pavel_vyber_blog3

terezka&pavel_vyber_blog7

Terezka je krásná, potetovaná, usměvavá učitelka a věřte mi, že takovou „úču“ prostě chcete! Když si oblékla šaty od Ivany Mentlové ušité na míru, všichni šli do kolen. Pavel je neuvěřitelný pohodář, stylový hokejista a ten den byl sladěný do posledního puntíku. Když čekal na Terezku u oltáře bylo vidět, jak je pyšný! Jak by taky ne!

terezka&pavel_vyber_blog9

terezka&pavel_vyber_blog10

terezka&pavel_vyber_blog11

Obřad proběhl na louce farmy. Své ANO si řekli pod krásnou bránou s osázenými květy za přítomnosti stovky nejbližších, pro které bylo připraveno posezení formou balíků slámy. Oba milují jeden druhého, svoje rodiny a víno! Proto i výzdoba se neobešla bez prázdných lahví od vína, korků a vinných nápisů. Pro jejich svatbu jsme se spojily se Svatbaretem a nechaly si u nich vyřezat naše graficky zpracované prostírání speciálně připravené pro ně na míru. Celkově byl ten den speciální!

terezka&pavel_vyber_blog5

terezka&pavel_vyber_blog4

terezka&pavel_vyber_blog6

Poté, co se rozkrojil dort od Lásky na první lžičce, hodilo se květinou a zatančil první tanec skončila veškerá koordinace. Hosté se bavili, tančili a zpívali. V tu chvíli za námi přišel ženich s lahvinkou vína a my si to od té doby užívaly jako hosté!

terezka&pavel_vyber_blog8

Jsme rády, že jste našli jeden druhého, jsme rády, že jste našli nás!

Na zdraví a na lásku!

ikonky pro blog

V Í C E >

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *