Svatební cirkus 2017

„Protože si to všichni zasloužíme!“ Slova Svatebního cirkusu, která v sobě skrývají jednu velkou pravdu. Zasloužíme si to všichni! MY, kteří jsme mohli být součástí happeningu za lepší svatby, boje proti šedi a nevkusu. Zasloužíte si to i VY, milí návštěvníci, snoubenci a kamarádi, protože to cítíte stejně! Jsme ještě dnes plné dojmů, nadšení a elánu pro novou sezónu. A podle nás bylo přesně tohle celým záměrem této události, o které lze mluvit jen v samých superlativech.

lukaskorynta-cirkus-5

lukaskorynta-cirkus-4

lukaskorynta-cirkus-1

lukaskorynta-cirkus-44

Letos se konal již 2. ročník a my jsme opravdu rády, že jsme mohly být znovu součástí. Svatební cirkus je pro nás nejen tak trochu jiným svatebním veletrhem, kde všichni svatební nadšenci, ukáží to, co je dělá šťastnými a čím mohou dělat štastnější i vás, ale je to pro nás vlastně i taková naše srdcovka, protože díky němu jsme zahájily naší první svatební sezónu a letos se díky němu těšíme na sezónu následující. Nebudeme vám tady dlouhosáhle popisovat, jaký letošní ročník byl. Jestli byl lepší než ten loňský a jestli byl progres od toho minulého opravdu znát (BYL!), ale na to ať si udělá názor každý sám. Nám stačí na hodnocení jedno jediné slovo. BOŽÍ!

lukaskorynta-cirkus-105

lukaskorynta-cirkus-41

lukaskorynta-cirkus-42

lukaskorynta-cirkus-19

lukaskorynta-cirkus-121

lukaskorynta-cirkus-124

Závěr asi schováme pod jedno velké DĚKUJEME. Děkujeme za skvěle strávený den, kdy jsme se mohli potkat všichni dohromady. Říct ahoj našim přátelům, poznat nové, neméně kreativní kolegy, kteří dělají svou práci stejně jako my – srdcem. A také děkujeme, že jste za námi přišli vy, naše budoucí nevěsty a ženichové, se kterými letos společně vykouzlíme něco krásného. Těšíme se, v letošní sezóně, na vás všechny… „Protože si to všichni zasloužíme!“

Srdíčko. Tečka.

ikonky pro blog5

foto:
Lukas Korynta Photography

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *