Zdenička & Ľubo

Po 7 letech společného vztahu si 7. 7. 2017 v 17:17 řekli své ANO Zdenička a Ľubomír. Zdenička je krásná, milá maminka, která má ráda koncerty, na kterých se sedí, miluje Malého prince, letiště, kufry na kolečkách a hlavně mapy. Na svém manželovi zbožňuje, když hraje na kytaru. Ľubčo má rád smysl pro humor, chutné jídlo, pivo a chipsy při dobrém filmu a věří v pozitivní myšlení. Miluje Zdeničky úsměv a její objetí. Jeden je puntičkář a druhý pravý opak, jeden nerad vaří, druhý v kuchyni rád experimentuje, jeden má výcvik a seskok padákem a ten druhý by z letadla nikdy neskočil. Tihle dva jsou zdárným příkladem, že se protiklady přitahují. Skvěle se doplňují a jsou nesmírně laskaví, jak sami k sobě, tak k ostatním.

zdenka-lubo-295

Pokračování textu Zdenička & Ľubo

DANIELA & JIRKA

V červenci jsme se podílely na svatbě těchto dvou řádných pohodářů – Daniely a Jirky. Musíme se přiznat, že naplánovat svatbu takto ,,po másle,, se nám zatím s nikým jiným nepodařilo :). Jen pár schůzek nám stačilo k tomu, abychom společně naplánovali tuto nádheru. Naše setkání byla vždy milá, přátelská, zábavná a hlavně plná úsměvů. No a přesně v tomto duchu se nesla celá svatba!

IMG_2515

Pokračování textu DANIELA & JIRKA

Lenka & Jonathan

Lenka a Jonathan. Další krásná zastávka v našem svatebním kolotoči. S Lenkou a Jonathanem jsme začali psát naší společnou kapitolu na Svatebním cirkuse. Když přišla k našemu stánku Lenka se svojí maminkou a ptala se na naše služby, v tu chvíli jsem měla v hlavě úplně zatměno a hned jsem se do ní zamilovala. Je krásná, chytrá, usměvavá blondýnka s neuvěřitelně čistou duší a klidem, který šíří všude okolo sebe.

298-websize-IMG_5842

Pokračování textu Lenka & Jonathan

TEREZKA & JAMES

„Kdysi žil byl jeden divoký dinosaurus, který byl uvězněn uvnitř ledové jeskyně. A ačkoliv v ní bylo chladno, cítil se v ní spokojeně, jelikož to byla přes to všechno jeho jeskyně. Náhle přišel druhý Milý dinosaurus, který svými vřelými slovy a myšlenkami tu ledovou jeskyni úplně rozehřál.“ Asi takhle zněla část příběhu, který se vyprávěl během opravdu originálního obřadu Terezky a Jamese. Tahle svatba byla jedna z nejveselejších a nejpříjemnějších svateb, jaké jsme doposud mohly být součástí.

wedding_teri and james (1 of 1) 620

Pokračování textu TEREZKA & JAMES

TEREZKA & PAVEL

Než nám začala svatební sezóna jsme často slýchaly otázky typu: Jaké máte svatby? Jsou každá jiná nebo chtějí všichni stále dokola rustik? Dokážete vymýšlet na každou svatbu něco jiného? Baví vás to? Odpověď je YES! Každá svatba je jiná, každá svatba má své kouzlo a dělají to především lidé. Máme obrovské štěstí na snoubence a někteří nám přirostou k srdci tak, že je nám smutno, že naše společné období příprav končí. Příkladem jsou právě tihle dva.

478-IMG_0510

Pokračování textu TEREZKA & PAVEL

#polaabarbWEDDING

Póla a Bárb vám snad nemusím ani představovat. Díky přípravám jejich svatby jsme s nimi trávily spoustu času. Podílely jsme se jak na podzimní předsvatebním focení (článek tady), tak na zimním předsvatebním videu. Jejich svatební přípravy byly vlastně jeden velký projekt, který se Bárb s Pólem rozhodli sdílet se svými čtenáři na svém blogu tideturned.org a který jsme společně zakončili 26.5., kdy si Bárb a Pol řekli své ANO. Tento den byl výjimečný i tím, že právě ten den oslavili i desetileté výročí toho, že se navzájem mají.

polabarb wedding_parove foceni (1 of 1)-6

Pokračování textu #polaabarbWEDDING

ADÉLA & JAKUB

O Adéle & Jakubovi bych mohla napsat román… Začínal by tím, jak jsme se s Adél na škole staly spolužačkami a hlavně  kamarádkami, a to si troufám říct, že už navždy… Pokračoval by popisováním  studentských let plných všemožných patálií i úspěchů z ateliéru grafického designu a rozhodně by nechyběly historky vznikající nad levným vínem z Pivoňky… po lehkém úvodu by přišla nezbytná zápletka… ta vzniká ve chvíli, kdy na scénu přichází Kuba – ten kluk ze sochy. ,,Wow, holky viděly jste ho?,, Adéle září oči. A ani ne do týdne mi tato žena činu píše, že ho sbalila.

© www.khiria.com

Pokračování textu ADÉLA & JAKUB

Nicol & Kuba

Na konci dubna jsme odstartovaly novou svatební sezónu svatbou, která se pro nás stala chtě nechtě velkou srdcovkou. Svatba Nicol & Kuby byla plná krásných chvil, upřímných objetí a dojemných gest.

Nicol & Kuba. Milující se pár, se kterým jsme společně trávili více jak půl roku a plánovali svatbu, která se za jeden víkend vryla nejen do Šluknovského kraje, ale především do našich srdcí. Celá svatba byla totiž o rodině, a o tom, být světlem života jeden druhému!

svatba_kuba a nicol (1 of 1)-27 24

Pokračování textu Nicol & Kuba

Katka & Tonda – předsvatební focení

Tak, už je to tu. Nová svatební sezóna se jisto jistě blíží a my už teď nevíme, kam dřív skočit. Ale ne nadarmo se říká, že čím víc toho člověk má, tím víc toho zvládne. Pravda! Vím, že vám pořád dokola říkáme, jaké máme štěstí na skvělé lidi kolem nás, ale musím se opakovat.

Tentokrát bychom vám rády představily další krásný pár, se kterým budeme sdílet přípravy jejich velkého dne a nesmíme zapomenout i na druhý úžasný pár, který jejich velký den zdokumentuje.

IMG_4979

Pokračování textu Katka & Tonda – předsvatební focení