Sabina & Honza

Když se s vámi za celý rok plánování několikrát scházíme, voláme si a domlouváme se na vašem velkém dni, který má být plný nejhezčích momentů vašeho života, častokrát se nám stane, že se nám ten náš pracovní vztah vryje maličko víc pod kůži! Všechno je pak mnohem víc přirozenější… a v tomto případě jsme měly hřejivý pocit ze Sabči a Honzy hned od první schůzky.

Pokračování textu Sabina & Honza

Lucia & Jozef

Když jsme poznaly Lucku a Jozefa měli jasnou představu o své svatbě. Nechtěli nic okázalého, tradičního a vlastně ani ne moc svatebního. Jeden vedle druhého se probouzí už 20 let, znají se dokonale a mají rádi, když vše hezky plyne. Žádné zdlouhavé plánování, žádné stresy a hlavně přirozenost. Každému z nás  je přirozené něco jiného. Každý máme svá místa, kde se cítíme dobře a když se nad tím zamyslíme, někdy není tak těžké vybrat místo, kde bychom se chtěli – nebo i možná měli – vzít.

Pokračování textu Lucia & Jozef

Změna je život! #krásnej

Je tu nová svatební sezona a s ní nastalo i plno změn! První hlavní změnou je fakt, že se teď na nějakou dobu budeme objevovat ve třech. Míša porodila krásného syna a stala se mámou na plný úvazek! #respekt! My ostatní jsme opustily své původní práce, ve kterých jsme byly na full time a začaly se věnovat na plno svatbám, eventům a hlavně Vám! Máme radost, že jsme dostaly odvahu, že jsme se odhodlaly a pustily se do toho, plnit si svůj sen a budovat si to naše!

Pokračování textu Změna je život! #krásnej

Jana & Alex

Zimní svatby mají neuvěřitelné kouzlo a my si každý rok přejeme, aby se našel nějaký odvážný pár, který do toho s námi půjde! A letos nám to vyšlo! Jana & Alex se nám ozvali asi měsíc a půl před jejich svatbou, zda bychom jim nepomohly s grafikou, líčením a výzdobou jejich zimní pohádky. My měly volno, byly jsme naladěné na stejnou notu, odpočaté po letní sezóně, natěšené na tu další a tak bylo jasné, že do toho musíme jít!

Pokračování textu Jana & Alex

ŠŤASTNÝ A VESELÝ

A je to zase tady! Vánoce! Je mi 27 let a říkám si, kdy mě to přejde? Kdy se přestanu těšit, jak malá holka na to, až dostanu dárečky?! A ještě víc na to, jak se budou radovat ostatní z dárků ode mě! Kdy přestanu být nervózní z toho, když někdo dárky rozbaluje pomalu? Kdy si konečně přiznám, že mi kapr vlastně moc nechutná a jím ho jen proto, že je to tradice? Doufám, že nikdy! Že pořád zůstanu ta malá holka, která se raduje z maličkostí. Ta holka, co si dává u pohádek nohy na stůl. Ta, které je úplně jedno, že má neumytá okna a nevyžehlené prádlo. Buďte tím malým stvořením i Vy!

Pokračování textu ŠŤASTNÝ A VESELÝ

KATKA & TONDA

Pamatuju si, jak jsem letošní zimu přišla do bistra v Holešovicích o trochu dřív, abych si dala snídani, ještě před schůzkou s naší novou nevěstou. Pamatuju si, jak jsem nenápadně pokukovala po cizí slečně, která seděla u vedlejšího stolu. Pamatuju si, jak jsem pak byla nadšená, když jsem zjistila, že to právě ona, ta něžná, usměvavá a klidná Katarína je naší budoucí nevěstou. A od té doby jsem se už jen těšila!!!

Pokračování textu KATKA & TONDA

PÉŤA & ONDRA

Nevzpomínám si na ten první den, kdy jsme se poprvé s Péťou (čti Pejtou) viděly, ani kdy jsme se poznaly. Jedno vím ale jistě, byly jsme malé holky s odstátýma ušima, puberťačky na dětských táborech, co lovily stejné kluky, měly plnou pusu ostřejšího humoru a hlavně rovnátek. Když nad tím tak přemýšlím, ty nejlepší lidi, co mě obklopují jsou převážně z našeho malého města, ze základky a hlavně z dětského tábora (tam se vlastně poznaly i YESky) – díky bohu za něj!

Pokračování textu PÉŤA & ONDRA

Gábi & Petr

Gábi a Petra možná znáte jako dvojku z blogu Petr & Gábi foodies a pokud je ještě neznáte tak šup šup na jejich blog http://www.pgfoodies.com/. Určitě budete rádi za tip, protože jejich recepty jsou k sežrání stejně jako oni dva! Ráda bych vás s nimi seznámila blíž, ale používala bych jen samé zdrobněliny, jací oni jsou to miláčkové. Krásní, hodní, usměvaví lidé, kteří tak trochu vybočují z davu. A tak vám trochu napovím, že i jejich svatba byla svým způsobem trochu jiná.

Byla to jedna z našich posledních podzimních svateb, hrozně foukal vítr, bylo sychravo, šedo a vlastně i pršelo. Přesně takové počasí, za které byste se na svou svatbu nemodlili. Ale bylo to přesně takové počasí, jaké si Gábi s Petrem, teda především Gábi, přáli. Drama. Rozfoukaný vlasy. Trochu chaos. Nepravidelnost. Jednoduchost. Rovný linie. Kytky bez květů. Minimum tradic. Šedá. Bílá. Tmavě zelená. Ona a On. Krásní. Sví. A Spolu.

Myslím, že můj popis by tu nádheru nádhernou nedokázal vystihnout, tak opravdicky jak to celé vypadalo, proto se kochejte fotkami od úžasné Elišky Kubíkové, na kterou pějeme chválu kam chodíme  a tudíž se divíme, že Eliška nemá, už alespoň dva metry :). Také se nemůžeme dočkat až uvidíme a vám ukážeme video od Janči Buškové, která tu krásu celou zachytila. Byla to vlastně naše první společná svatba a bylo to hrozně fajn, jelikož Janča je člověk, který vás dokážně neskutečně nabít energií.

Velkou roli v celé výzdobě hrály květiny. Na nich byl koncept svatby vlastně i postavený. Rozhodující moment vznikl ve chvíli, kdy jsme seděli na schůzce společně s Gábi a s Lukym z Květinového Lahůdkářství a Luky se zeptal Gábi, jaká je její nejoblíbenější květina. Strom. Odpověděla Gábi. A proto byla celá květinová výzdoba hodně jednoduchá, hodně rozcuchaná a s minimem květů.  Také jsem ještě nezmínila, že se svatba konala na našem oblíbeném místě a to ve Dvoře Hoffmeister, kde se cítíme už jako doma. Výborné jídlo, výborný personál – naše srdcovka. Tady jsme začali úplně naší první svatbou (wau).

O Gábininu krásu, kterou jsem jen lehce podtrhla lehkým make-upem  a lehce zvlněnými vlasy, jsem se postarala já. Šaty, jako pro Gábi navržené, byly ze svatebního salónu White Day. A prstýnky byly od skvělé Lenky 27JEWELRY.

Říká se, že hodní lidé přitahují hodné lidi. Ano! Tahle svatba je toho jasným důkazem. Už od samého začátku to pro nás byla radost! A jsme rády, že jsme Gábi s Petrem poznaly, že se nám přes tu krátkou dobu dostali pod kůži a že nám jen pouhá vzpomínka na jejich den vykouzlí úsměv na tváři. Děkujeme!

 

Píšu tyhle řádky, dojímám se tady a těším se až si za rok přesadím dárek, který jsme od Gábi a Petra dostaly. Větvička eucalyptu, na které je napsáno „za rok přesaď a vzpomeň si na nás :)“. A já slibuju, že budu s radostí přesazovat a vzpomínat!

VÍCE >