ŠŤASTNÝ A VESELÝ

A je to zase tady! Vánoce! Je mi 27 let a říkám si, kdy mě to přejde? Kdy se přestanu těšit, jak malá holka na to, až dostanu dárečky?! A ještě víc na to, jak se budou radovat ostatní z dárků ode mě! Kdy přestanu být nervózní z toho, když někdo dárky rozbaluje pomalu? Kdy si konečně přiznám, že mi kapr vlastně moc nechutná a jím ho jen proto, že je to tradice? Doufám, že nikdy! Že pořád zůstanu ta malá holka, která se raduje z maličkostí. Ta holka, co si dává u pohádek nohy na stůl. Ta, které je úplně jedno, že má neumytá okna a nevyžehlené prádlo. Buďte tím malým stvořením i Vy!

Vánoce by měly být časem pohody, lásky a dobré nálady. Zastavte se, radujte se, jezte cukroví, tvořte, schovejte si jednu šupinu pro štěstí, jezte znovu, objímejte víc a buďte spolu!

Jen co dopíšu tenhle článek, vypínám počítač a sama sebe. Udělejte to samé! Mějte se rádi a dělejte to, co máte rádi! Až usednete ke štědrovečerní večeři, vzpomeňte si na ty, co tu s námi nemohou být, buďte vděční naopak za ty, co tu pro Vás za každé situace jsou a přejte si… Přejte si jako já, ať jsou všichni kolem šťastní, zdraví a drží spolu! Ať to, co nás položí ke dnu, je jen motivací zvednout se a jít dál! Ať si bereme, ale zároveň dáváme! Ať jsme sami sebou, se sebou i s ostatními! Zkrátka ať jsme!

Krásné Vánoce všem, kteří věří… v cokoliv!

Pusu. YESky <3

 

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *