Štastné a veselé

Tak už je to tady! Doufám, že už se vás co nejvíc zastavilo nebo alespoň zpomalilo. Jsou tady Vánoce. Klid. Radost. Štěstí. Láska. Splněná přání. A to nejen ta, která se dají zabalit do krásně zdobeného papíru, ale i ta, co jsou očím neviditelná.

dsc_0003

Napadají mě jen samé superlativy a doufám, že to vnímáte podobně, protože… je to tak 14 dní, kdy jsme si psala emaily s jedním neznámým a v jednom z emailů jsem se ho zeptala jestli už je ve Vánoční náladě a přišla mi odpověď; „Zatím se snažím vánočnímu stresu bránit, ale za chvíli mě také dožene“. Pro mě jako jednoho z „christmas fans“ a vánočního nadšence je to nepochopitelné, přitom v mé otázce nepadlo ani slovo o stresu. Smutné. Ale všichni to hold vnímáme jinak. Takže se zeptám ještě jednou a tentokrát vás všech.

Doufám, že už máte vánoční náladu?

dsc_0016

dsc_0019

dsc_0023

My už za sebou máme megalomanský nákup v papírnictví, rituální pouštění oblíbených písniček a pálení těch nejvoňavějších svíček na světě, které v kombinaci s vůní vanilkových rohlíčků nemají konkurenci. Dárky jsou zabalené, my jsme hezky mezi svýma a už si jen užíváme. Vlastně jsme si včera nadělily jeden, pro vás možná nevysvětlitelný, pro nás úžasný dárek, který s námi bude stárnout a my budeme vždycky s ním a tím pádem všechny spolu! Ale o tom zase někdy příště 🙂

No ale protože jsme ještě všechny plné dojmů a energie, rády bychom ji přenesly i na vás. Přejeme vám tedy krásné Vánoce s těmi nejmilejšími, pohodu, zdraví a LÁSKU, protože láska má mnoho podob a Vánoce jsou jedna z ní.

It´s true.

ikonky pro blog5

 

 

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *