SLAVÍŠ, SLAVÍM, SLAVÍME!!!

Když nám bylo 13 uspořádaly jsme s Rézou a Renčou poprvé společnou oslavu narozenin (což nás jen tak mimochodem tenkrát vystřelilo na vyšší příčky společenského žebříčku základní školy). Od té doby držíme tuhle tradici. Žádná z nás nejsme úplně typy na velké oslavy a tak nám tenhle styl “slavíme společně a hlavně jednou” dost vyhovuje.

Všechny jsme z malého města a většina našich nejbližších přátel taky, ale práce, škola a všechny další povinnosti nás v poslední době zanesli dost daleko od sebe (třeba až do Londýna) a tak nemáme moc šanci se všichni sejít pohromadě. Naše oslava měla být příležitostí to napravit, takže jsme se s holkama dost těšily. V tomto předvánočním čase nikdo z nás neměl náladu mačkat se v pražských barech, které jsou teď plné firemních večírků a tak jsme se všichni sešli v útulném sklípku u nás ve Voticích.

DSC_5944_upr

Jak už jsme zmiňovaly v předešlých příspěvcích, YES & YES je online! S holkama jsme si  tedy řekly, že naší trojnásobnou oslavu narozenin spojíme s oslavou toho, že máme svou svatební agenturu s vlastním webem i blogem….a to je velký důvod proč slavit!!!

DSC_5968_upr

Vše vyšlo na jedničku – vydařené dárky, krásné kytky, skvělé jídlo a všichni přátelé pěkně pohromadě. Co víc si přát? A jak se říká, že všechno má svůj smysl…? Najednou v půlce večera přišlo překvapení v podobě veselých chlapíků s kytarama, kteří na víkend odjeli z Prahy. Zahrát si. Prostě jen tak…. Tohle nemůže být náhoda! A zahráli úžasně…jen pro nás.

Bez názvu-2_upr

Děkuji moc nejen holkám, svým přátelům, pozornému číšníkovi Jirkovi a veselým kytaristům, ale i vám…protože bez vás by nebylo YES & YES  a bez YES & YES by nebyla nejlepší oslava, kterou jsem měla!

Pro příští ročník kvízu “Co víš o oslavenkyních?” si prosím aktualizujte otázku “Kdy se Míša nejvíc opila?”…

pusa

ikonky pro blog2

 

 

2 komentáře u „SLAVÍŠ, SLAVÍM, SLAVÍME!!!“

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *