SIMONA & ROBERT

Říká se, že nejtěžší jsou začátky… A my jsme letos začaly. Právě takto!

Na naší první schůzce měli Simona a Robert dost jasnou představu o své svatbě, ale někdy věci i přes všechnu snahu prostě nejdou podle plánu. Měsíc před svatbou se měnilo místo a s ním i styl, látka na šaty nebyla k sehnání a některé věci se prostě nedařily. Jako by někdo tahal za pomyslné nitky…Nikdo z nás ale neztrácel elán a s nasazením jsme dělaly vše pro to, aby byla tato svatba tou skvělou svatbou!

coupleofprague-simonarobert-321

Pak to najednou do sebe začalo vše zapadat a den D byl najednou tady. Obřad se měl konat v kostele svatého Cyrila a Metoděje v Karlíně, odkud se plánovalo pokračovat za město… za přírodou, za klidem, prostě tam, kde čas plyne pomaleji…

Pro nás, ale čas neplynul pomaleji ani trochu…

Když jsme ráno dorazily na místo hostiny, abychom připravily dekorace, narazily jsme hned u vchodu na kluky z Květinového lahůdkářství. Ti nás naprosto odzbrojili, když jejich květiny opět předčily všechna naše očekávání. Než jsme se stihly pokochat, dorazila na místo Stáňa alias Punk Rock Cakes se svým dekadentním uměleckým dílem ve formě svatebního dortu. Další jedno velké wau…

Svatba byla laděna do bílé, smetanové, tmavě zelené a zlaté barvy. Vše rozbíjely lehké prvky černé.  Odvážná kombinace, nemyslíte? S YES & YES jsme se postaraly o dekor celého místa hostiny, prostření svatební tabule, grafiku a koordinaci. Využily jsme příležitosti a pro svatební tabuli jsme použily naše starožitné porcelánové talíře s drobným zlatým zdobením, které skvěle zapadly do prostředí. Líbí se nám, jak je každý malinko jiný, prostě je milujeme. V celém prostoru jsme vytvořily malá zákoutí se světýlky, zlatými vázami a svíčkami. Vše bylo propojeno svatebními tiskovinami, které fungovaly na celé svatbě jako spojující prvek.

Jako kdyby to byla vteřina a vyrážely jsme do kostela přivítat svatební hosty, pak zpět na hostinu. Pro pro svatebčany byl připravený fotokoutek s polaroidem. Člověk by neřekl, jak chytlavé to bude… jako první sebrala odvahu k focení babička nevěsty. Pak už to jen lítalo. Fotili jsme se, smáli jsme se a nechali vzkazy v připraveném albu pro novomanžele. Tančilo se a slavilo až do rána, že byl chvílemi parket malý.  Protože chtěli novomanželé nějak poděkovat svým hostům, byli pro ně připraveny malém sukulentíky se vzkazem. I my jsme každá jeden dostaly a už pro ně máme doma své čestné místečko. Teď, když se na ně podíváme, vždycky si vzpomeneme na úžasnou svatbu Simony a Roberta.

simona a robert_vyber_blog

coupleofprague-simonarobert-359

simona a robert_vyber_blog2

simona a robert_vyber_blog4

simona a robert_vyber_blog5

Až nám je smutno, jak to vše rychle uteklo.

Máme štěstí, že po celou dobu tam s námi byli Eliška s Lukášem známí jako Couple of Prague, kteří dokázali zachytit atmosféru a celý ten den plný lásky a pohody.

Teď jsme si jisté, že ten někdo tahal za ty správné nitky a že to tak mělo být.Měly jsme tu čest stát se součástí této nádherné svatby, poznat Simonu a Roberta a spolupracovat s těmi nejlepšími svatebními umělci.

A proč milujeme svojí práci?

„Už som paní skoro týždeň a ešte stále som hrozne smutná z toho, že to všetko skončilo :(( Ako som stále vravela, už aby to bolo za nami, tak teraz by som to všetko chcela vrátiť. A na tom máte obrovskú zásluhu aj Vy :)). Chcem Vám poďakovať aj v mene Roberta zato, ako ste urobili nás deň D krásnym a aj za všetku tú prácu, ktorá tomu všetkému predchádzala.

Som hrozne rada, že som Vás spoznala a ani na sekundu som nepochybovala, že som si Vás vybrala správne :))
STE SUPER !!!!“

                                                                                                     -Simona Adamová

simona a robert_vyber_blog3

simona a robert_vyber_blog6

A co teď? Teď se budeme těšit na další nové příběhy!

ikonky pro blog5

 

1 komentář u „SIMONA & ROBERT“

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *