Seznamte se s Punk Rock Cakes

Většina hostů se po svatbě baví především o tom, jak byla nevěsta krásná a jak jim chutnalo jídlo. Já osobně jsem velký milovník jídla a vždycky ráda zkouším nové chutě. Jenže co by bylo pořádné jídlo bez té správné sladké tečky!? Svatební dort je opravdu takový malý velký dárek, na který se všichni vždy na svatbě těší. Já jsem upřímně… no… ehm… maniak na sladké! Máte to taky tak? Pokud ano, tak rozhodně čtěte dál!

yes&yes-vnitroblock-wed-8
foto: Eli K. Photography

Většina našich nevěst za námi chodí a ptá se, kde si mají objednat svatební dort. No za nás je volba dost jasná. Stáňa z Punk Rock Cakes! Její dorty totiž nejsou jen tak obyčejné… je to vždy takové malé umělecké dílo. Na pohled zprvu člověku přijde, že přeci něco tak krásného je úplná škoda rozporcovat a jíst… Další Stáni specialita je, jak věrně dokáže napodobit různé materiály…tím myslím to, že někdy může dort tak věrně připomínat například kámen… a vy se pak přistihnete jak vlastně ani nevíte, čemu máte věřit. Je to k jídlu? Není to k jídlu? První sousto vás však přesvědčí v tom, že A je správně!

stana_vyber_blog3
foto: Eli K. Photography

Už po prvním soustu musíte být okouzleni. Ať už je to tzv. naháč, polonaháč, ovocný, slaný karamel, čokoládově čokoládový nebo třeba vypadající jako geoda? Všechny do jednoho jsou skvělé, neotřelé a odvážné. Připravené z kvalitních surovin. Ne nadarmo se říká, že jíme očima! Vizuální stránka dortu je pro tyhle Punkáče opravdu důležitá a vždy se snaží, aby dort doladil koncept vaší svatby. Stačí pár inspiračních fotek, které vás dostanou na stejnou vlnu a dort bude přesně takový, jaký jste si ho představovali! A většinou ještě lepší!

coupleofprague-simonarobert-235

stana_vyber_blog2
foto: Couple of Prague

Pokud si budete přát mít na své svatbě sladký bar, tak kromě dortů vytváří PunkRockCakes velké množství dalších sladkých dobrot jako jsou: cup cakes, makronky, čokoládové lanýže, cake pops, větrníky, panna cotty, lízátka a spousty dalších. Jak jsem řekla, tak důležitá je i prezentace a sladké bary, které Stáňa vytváří jsou vždycky jedno velké wau!

stana_vyber_blog4foto: Teru Menclová

Upřímně, nejsme vyznavačky máslových dortů. A čím dál tím více párů, se kterými se potkáváme, to mají stejně. Oblíbené jsou kombinace například ovoce a mascarpone, přičemž zdobení dortu marcipánem nahradila ozdoba z čerstvých  květů.

stana_vyber_blogfoto: Couple of Prague

Stáňa a její tým se toho rozhodně nebojí a tak pokud máte v hlavně představu, která vám možná připadá trochu šílená, trochu punková, tak ona do toho půjde s vámi a rozhodně to bude stát za to!

12308199_10205267383072594_7509083091386203685_o

Takže zapomeňte na gigantická monstra v podobě máslových dortů potažených přeslazeným marcipánem…a buďte punkáči!

ikonky pro blog2

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *