Seznamte se s Družičkováním

Už je to dva roky, co jsme se i my ocitly v roli družiček. Jak my jsme se na to tenkrát těšily a bylo proč, bylo to boží! Ale nebude Vám lhát, že první z věcí, kterou jsme začaly řešit, a to snad ještě dřív než rozlučku se svobodou, byly šaty. No jo no, jsme typický parádivý ženský. A to bylo něco, to vám teda povim! 6 ženskej, každá s jinou postavu, každá s jinou představou, každá s jinými možnostmi… Peklo v reálném životě družičky! 😀  Takže jsme rády, že Vám teď můžeme představit Denisu Borutou, která stojí za konceptem Družičkování a která z výběru Vašich šatů udělá procházku růžovým sadem. Dozvíte se, jak Družičkování funguje, jaké šaty frčí, kde si šaty můžete objednat a že nemusíte být jen družička, abyste tyto krásné šaty mohla oblékat.

My jsme z Družičkování nadšené. Myslíme si, že u nás je to díra na trhu a celému projektu moc fandíme! Povězte nám jak, kdy a proč družičkování vzniklo?

Celý nápad vznikl už před 2 lety při plánování mé vlastní svatby. Tehdy jsem jako každá budoucí nevěsta byla závislá na Pinterestu a ukládala jsem si tam družičkovské šaty, které byly jedny krásnější než druhé. Pak přišlo, ale zklamání, když jsem takové nemohla u nás nikde sehnat. Chtěla jsem, aby i v Česku měly svědkyně nebo družičky možnost koupit stylové šaty, do kterých se zamilují a které budou nosit i po svatbě.

 

Je možné se u Vás zastavit a šaty vyzkoušet nebo je možné pouze objednání online?

Fungujeme jako eshop, takže všechny objednávky přijímáme pouze online. Na stránkách je možné najít všechny potřebné tabulky velikostí a případně moc rádi s výběrem poradíme. Pokud je nevěsta nebo družička v Praze, rádi se s ní také sejdeme osobně.

 

S předchozí otázkou souvisí i otázka velikostí. Máte pouze konfekční velikosti nebo šijete šaty i na míru?

Všechny šaty u nás najdete v základních konfekčních velikostech. Velikost šatů přesně na míru nešijeme, co je ale možné ušít přesně na přání je barva šatů. Každý střih šatů je možný ušít v jakékoli barvě, tak aby ladil s barevnou paletou svatby. Ve vzorníku najdete přes 100 barevných odstínů, takže si vybere opravdu každý. Těžší je potom se rozhodnout.

 

Přijde nám super, že jsou šaty lehké a nemačkavé. Z jakého jsou materiálu?

Tak to mám radost, že se Vám materiál líbí. Jedná se o šifon a žoržet.

 

 

Šaty pro družičky jsou trendem jako takové. Jak bys popsala trend šatů pro družičky na svatební sezónu 2018?

Velkým trendem je tzv. Mix & Match. Znamená to, že družičky mixují podobné střihy nebo odstíny barev šatů, které vzájemně ladí s celým konceptem svatby. Pryč jsou armády družiček ve stejně křiklavě růžové uniformě.

 

Když si objednáme šaty u Vás na webu, za jak dlouho se na ně můžeme těšit? Jak dlouho před svatbou je dobré začít šaty řešit?

Pokud máme šaty na skladě, tak do 3 dnů budou u Vás doma. Pokud ne nebo se jedná o šití barvy na přání, je nejlepší nám napsat s dostatečným časovým předstihem, abychom to všechno stihli. A vy už jste na rozlučce se svobodou nemusely myslet na to „co ty šaty pro družičky?“. Ideální je to tak 2 měsíce před svatbou.

Jaké asociace Vás napadnou k těmto slovům?

Deni, my moc děkujeme za rozhovor a věříme, že s Družičkováním bude role družičky mnohem snadnější! Já osobně se na roli družičky těším, už jen kvůli Vašim šatům! Tak snad to přijde brzy :)!

 

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *