Šárka & Honza

Už když nás Šárka oslovila, doufaly jsme, že se si jí na schůzce budeme líbit a ona se bude líbit nám. Protože už jen z emailu jsme jí milovaly. A ano. Bylo to tak, jak jsme doufaly. Šárka, jogínka s velkým srdcem a  čistou duší si nás získala snad úplně vším. Líbilo se nám, jak přesně ví, co se jí líbí, jak by jejich svatba měla vypadat a kdo všechno by se na ní měl podílet.

Nerada bych opomenula Honzu, velkého sympaťáka, funkčního lékaře, také se srdcem na správném místě. Honzu jsme poznaly sice až den před svatbou, ale získal si nás stejně tak rychle jako Šárka. Budeme se opakovat, ale v případě Šárky a Honzy se zase jen potvrdilo, že dobří lidé přitahují dobré lidi a to je pro nás radost nesmírná.

V době příprav svatby se ze Šárky a Honzy stali rodiče krásné Emy a Šárka ještě napsala svou první knihu.

Ale teď už k samotné svatbě. Konala se na Mlýně Davídkov, ve stodole, do které se stále rády vracíme a snažíme se z ní vykouzlit pokaždé jiné místo. V tomto případě jsme si hrály hlavně s transparentními materiály, čistotou a  šedou barvou. Do této stodoly, jsme pro nás netradičně, použily šedé ubrusy a transparentní židle. Také veškerá řezaná grafika, byla nalepená na transparentních plexisklech a byla rozmístěná všude po stodole. Oblíbená motta Šárky a Honzy visela nad jednotlivými stoly a nenásilně podporovala svatební atmosféru plnou lásky.

O květiny se postarala Beáta z Plevelu, která má stůj vlastní rukopis a nás její rozevláté kytice vždy hrozně baví. Květiny byly převážně zelené, rozcuchané a divoké. Na svatbě bylo také spoustu koutků, které zabavily jak dospělé, tak i děti, kterých mimochodem bylo na svatbě spousta. Pro hosty jsme připravily jóga koutek, pánský koutek s dobrým pitím, koutek, kde si každý mohl něco přát a přivázat své přání k olivovníku… dále fotokoutek, dětský koutek, o který se postaraly holky z Hlídárny a nesměl chybět ani sladký a kávový bar od Flat Whitů.  Ježiš, jak mi je na svatbách milujem a ty jejich kremrole, mňam! O dort se tentokrát postarala šikovná Anička Batelková. Hosté ze svatby neodcházeli s prázdnou a mohli si odnést vůni ze směsí esenciálních olejů, která byla vytvořená přímo pro tento velký den. Šárka s Honzou si zakládají na kvalitních surovinách, a tak bylo rautové menu složené z lokálních surovin, jako např. z kaprů z davídkovského rybníka nebo kance uloveného v místním lese.

Nevím, jestli si z mého popisu vše dobře představíte, ale fotky od Teru Menclové mluví za mě. Dalším skvělým svatebním parťákem nám byla Jana Bušková, od které bude i svatební video. Těšíme se moc až si tenhle krásný den znovu připomene!

Jen když píšu tyhle řádky, tak se usmívám. Byl to pro nás jeden z těch krásných dní, na který budeme rády vzpomínat a rády si ho připomínat. Už jen kvůli Šárce a Honzovi, kteří jsou tak inspirativní a milí lidé… Také kvůli atmosféře celého dne, ale především pocitu lásky a naplnění, který jsme si z téhle svatby odnesly.

<3

 

 

 

 

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *