Sabina & Honza

Když se s vámi za celý rok plánování několikrát scházíme, voláme si a domlouváme se na vašem velkém dni, který má být plný nejhezčích momentů vašeho života, častokrát se nám stane, že se nám ten náš pracovní vztah vryje maličko víc pod kůži! Všechno je pak mnohem víc přirozenější… a v tomto případě jsme měly hřejivý pocit ze Sabči a Honzy hned od první schůzky.

Honza s pomocí Sabči na Floridě dokázal vybudovat prosperující firmu, takže většinu svého času tráví právě za oceánem! I přes ty vzdálené míle, dovedli svatbu k dokonalosti… Asi tak  jako všechno, co v jejich životě dělají. Tento pár totiž nezná překážky a rozhodně nejsou zvyklí chodit tou jednodušší cestou. Prostě když už, tak už! Se vší parádou! Protože za každou velkou dřinou se na konci cesty skrývá odměna! No nic, ale aby nebylo všechno tak pohádkové, přenesme se tedy společně do soboty 23. června…

Je to asi jediný den v celém měsíci, kdy téměř nepřetržitě prší a teploty klesají k 15 stupňům. V těchto ne moc skvělých podmínkách začínáme připravovat svatbu na zřícenině ve Zvířeticích. Svatbu pro 120 hostů, z 16 zemí, ze všech kontinentů! Snažíme se nemyslet na to, že s sebou hosté z Floridy nejspíš nemají zimní bundy a pevné boty. Snažíme se z hlavy dostat obraz, který bychom mohly nazvat  Slunečné pobřeží vs. bahno na venkově… a stále věříme v to, že to hosté pod beduínským stanem zvládnou. Víme, že na ně nebude pršet, ale taky víme, že teplo vypadá jinak. Počasí neřešíme kvůli sobě a tomu, že musíme všechno připravovat v dešti (OK, tak i kvůli tomu to trochu řešíme 😀 ), ale největší obavy máme vždy z toho, aby tyhle živly nezkazily náladu vám! Jenže pak se bavíme s Honzou, který říká, že počasí je v pohodě, že už se na všechny a všechno moc těší a nám se zase pracuje o něco lépe!  Za pomoci skvělého cateringu z Farmy Ptýrov proměňujeme beduínský stan v centrum dění a svatba začíná!

Obřad uprostřed zvířetické zříceniny má obrovské kouzlo! Je krásný, dojemný, ale i vtipný a energický jako Sabča s Honzou. Jako zázrakem přestává na chvíli pršet! Náhoda? Nemyslím si!

No a pak už se jde na hostinu! Novomanželé si pro hosty přáli pohoštění v podobě sharovacích mís, které se přinesly na stoly mezi svatebčany a všichni ochutnávali, zkoušeli a mixovali, co se jim líbilo! Jídlo samo o sobě bylo top a způsob servírování se stal pro každého zážitkem!

Nejsem si tím úplně jistá, ale myslím si, že jestli něco Sabču a Honzu děsí, tak je to nuda! A tak byl program opravdu nabitý! V průběhu dne všichni hojně využívali fotokoutek od Smyboxu, mohli se nechat namalovat od karikaturisty, zakouřit si vodní dýmky v boho chill out zóně a nebo se vlnit v rytmu saxofonisty JohnySax – btw. je to pro nás oběv roku a pokud se do vašeho konceptu svatby hodí, neváhejte!!!

Koukám na hodinky, a je něco po 17 hodině. Honza už za mnou trochu netrpělivě chodí a ptá se, kdy dáme první tanec! „On ho chce vážně už v 18hodin!“, řikám holkám a bojím se, že se zábava takhle brzy nerozjede! Je světlo, před chvílí skončila hostina, hosté by si možná mohli chtít trochu odpočinout… ??? Ale tady ne! Tady je to jinak! A je to cítit ze všech! A tak jdeme na to! Honza se Sabčou a s jejich přáteli si připravili takový první tanec, který jsem ještě nikdy neviděly! Připravené měli zremixované skladby a choreografii při které to celá taneční skupinka to neuvěřitelně rozjela. Taneční kreace byly jak od porfíků, Sabča lítala vzduchem a s Honzou si na konci nezapomněli střihnout zvedačku přesně jak v Hříšňáku 🙂 Tanec sklidil obrovský aplaus a slzy dojetí! No a pak už to nešlo zastavit! Začlo se tancovat…to je asi slabé slovo…začlo se pařit! A nepřestalo až do rána! Hosté tančily tak, že se nám podlaha vlnila pod nohama a my se jen modlily, ať ten nápor vydrží! Asi není nutné říkat, že zimní budny nikdo nepotřeboval a na pevné boty si nikdo ani nevzpomněl protože holky zahazovaly i sandálky.  No byla to prostě ta nejlepší svatební párty. Přihlížely jsme, usmívaly se, podupávaly si nohou a všem hostům, ale hlavně Sabče a Honzovi, jsme přály, ať tahle párty plná lásky nikdy nezkončí!

Počasí a svatby. To je věčné téma, ale my jsme se opět přesvědčily o tom, že je úplně jedno, kde vaší svatbu uspořádáte, jestli počasí nakonec vyjde nebo nevyjde, protože když vidíte tolik šťatsných úsměvů pohromadě na jednom místě, dojde vám, že to není o počasí, ale o lidech. A my si to dokolečka moc rády připomínáme!

 

Sabčo a Honzo… bylo nám velkou ctí! Jsme nesmírně rády, že se naše cesty spojily a už se těšíme, až zase přiletíte!

Foto: Teru Menclová

 

VÍCE >

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *