SEZNAMTE SE S MANEMO

Manemo, to je showroom stylové pánské módy v centru Prahy, kde se starají o outfity nejen pro ženichy. Poradí vám, jaký outfit zvolit dle typu vaší postavy, svatby, ale i osobního stylu a vašich dalších záměrů s vybraným outfitem. Díky jejich široké nabídce vyřešíte vše na jednom místě, od stylingu a poradenství až po šle či motýlek. Poradí si také s oblečením pro svědky a svědkyně, případně pro další doprovod.

Za Manemo promluvil Michal Trnka, který má na starost celý proces šití na míru a také je tvůrce konfekčních řad.

Pokračování textu SEZNAMTE SE S MANEMO

Seznamte se s Družičkováním

Už je to dva roky, co jsme se i my ocitly v roli družiček. Jak my jsme se na to tenkrát těšily a bylo proč, bylo to boží! Ale nebude Vám lhát, že první z věcí, kterou jsme začaly řešit, a to snad ještě dřív než rozlučku se svobodou, byly šaty. No jo no, jsme typický parádivý ženský. A to bylo něco, to vám teda povim! 6 ženskej, každá s jinou postavu, každá s jinou představou, každá s jinými možnostmi… Peklo v reálném životě družičky! 😀  Takže jsme rády, že Vám teď můžeme představit Denisu Borutou, která stojí za konceptem Družičkování a která z výběru Vašich šatů udělá procházku růžovým sadem. Dozvíte se, jak Družičkování funguje, jaké šaty frčí, kde si šaty můžete objednat a že nemusíte být jen družička, abyste tyto krásné šaty mohla oblékat.

Pokračování textu Seznamte se s Družičkováním

Seznamte se s Honzou Martincem

Honza Martinec. Velký sympaťák, charismatický člověk, který svým úsměvem šíří dobrou náladu. Miluje surfování, snowboard, cupcakes, dobrou zábavu, lidi kolem sebe a kašmírový svetry :). Aniž bychom se znali, poptaly jsme Honzu na zimní focení našeho společného editoriálu v loňském roce a moc rády na ten den vzpomínáme! Najeli jsme společně na stejnou vlnu, na které jsme se udrželi i dál. Přečtěte si, proč byste si na focení měli vybrat právě jeho, jakou radu posílá nevěstě a ženichovi a co ho na práci fotografa vlastně nejvíc baví! Nás baví!

Pokračování textu Seznamte se s Honzou Martincem

Seznamte se s Punk Rock Cakes

Většina hostů se po svatbě baví především o tom, jak byla nevěsta krásná a jak jim chutnalo jídlo. Já osobně jsem velký milovník jídla a vždycky ráda zkouším nové chutě. Jenže co by bylo pořádné jídlo bez té správné sladké tečky!? Svatební dort je opravdu takový malý velký dárek, na který se všichni vždy na svatbě těší. Já jsem upřímně… no… ehm… maniak na sladké! Máte to taky tak? Pokud ano, tak rozhodně čtěte dál!

yes&yes-vnitroblock-wed-8
foto: Eli K. Photography

Pokračování textu Seznamte se s Punk Rock Cakes

Seznamte se s Honzou Bartoněm

Honza Bartoň. Obojživelník, sympaťák, kluk, co má rád svojí rodinu, práci a především dobrou whisky 🙂honzabarton

S Honzou jsme se poznali na natáčení zimního editoriálu… Čtyři nenamalované, sotva učesané baby v domácích úborech ho vyhnaly do hor natáčet. Půl metru sněhu, – 15 stupňů a nepřetržité sněžení. Honza se brodil v závějích, necítil ruce, neztrácel humor, odvedl skvělou práci a vlastně ani moc neklel 🙂 Odjížděly jsme domů s pocitem, že jsme poznaly někoho, kdo je našemu srdci blízko, kdo si své práce váží a především člověka, kterého na své svatbě prostě chceš! Takže pokud přemýšlíte nad fotografem či kameramanem, je tenhle člověk do nepohody to pravé ořechové!

Pokračování textu Seznamte se s Honzou Bartoněm

Seznamte se s Láskou na první lžičce

Sladká. Moderní. Čestvá. Kvalitní. Taková je Láska na první lžičce. Všechny chuťové pohárky se rozplývají nad jinými chutěmi. Dominiky láska je ta sladká.

Na svatby připravuje dokonalé cupcakes, makronky, pralinky, ale co máme od ní nejraději jsou její skvělé „naháče“. Nadýchané nude dorty plné ovoce a domácích kvalitních surovin, jsou MUST HAVE letní sezóny.

O tom, kde tato mladá talentovaná kráska sbírá inspiraci, jaké sladké je top na zimní svatbě a zda dokáže tvořit bez lepku, cukru či laktózy, se dočtěte v našem rozhovoru.

dsc_0604

Pokračování textu Seznamte se s Láskou na první lžičce

Seznamte se s JÄGR Production

Stále vám říkáme, jak je pěkné, když má svatba svůj jednotný koncept, když je svatební den přesně podle představ snoubenců a když je pohodový. Sami ale také moc dobře víme, kolik práce a času stráví snoubenci přípravami toho velkého dne D a že pak samotný den D vždycky tak rychle uteče…Jedna z možností, jak si vzpomínky na svatební den uchovat napořád, je nechat si natočit svatební video. Vyzpovídaly jsme pro vás talentovaného kameramana Filipa Järga, který se s nadšením pustil do natáčení svatebním videí.

filip
Pokračování textu Seznamte se s JÄGR Production

Seznamte se s Kitchen story

Nenapadá mě nikdo, koho bych vám představila radši, než tenhle pár. Marika a Jirka, manželé v kuchyni, spřízněné duše už 13 let. Dva, kteří rozdávají lásku nejen sobě, ale všem kolem. Společně překonávají životní překážky s takovým humorem a lehkostí, až jim někdy sama závidím.

12189228_702502573185178_3480282369662298737_o

Foto: Lucie Fenclová, Taste of place

Pokračování textu Seznamte se s Kitchen story

Seznamte se s Typolandem

Plyšové, zlaté, dřevěné, stříbrné, měkoučké i napsané na papíře. Takové mohou být vaše dekorace pořízené z Typolandu. A pokud jste  nadšeni z mladých projektů tak jako my, budete si chtít tyto zábavné doplňky kupovat při každé možné příležitosti. My už si bez nich naše narozeninové oslavy a svatební fotokoutky neumíme ani představit… a na pár dalších detailů jsme se zeptaly Jakuba Maříka, nepostradatelného článku týmu Typoland.

Snímek obrazovky 2016-05-11 v 12.31.04

Pokračování textu Seznamte se s Typolandem

Seznamte se s Couple of Prague

Jak už jsem vám jednou přiznala, ačkoli se nyní podstatná část mého života točí okolo svateb druhých, tu svou zatím ještě neplánuji. Přesto už ale vím, že když narazíte na to vaše The best, poznáte to a navždy si to zapamatujete! Takhle jsem si já navždy zapamatovala snímky Elišky a Lukáše z Couple of Prague, kteří zachycují příběhy s takovou lehkostí, že mě vždy dostanou do kolen.

Kdyby se dělaly objednávky na datum „ještě přesně nevím kdy“ stála bych první ve frontě… Takhle to ale v nabitém diáři těchto nadaných fotografů nefunguje, a tak je alespoň mou milou povinností představit tento pár vám všem, kteří svého, nejen svatebního, fotografa stále hledáte.

lukas a eli
Pokračování textu Seznamte se s Couple of Prague