#POLABARB

Mít odvahu dělat si věci po svém není v dnešním divokém světě pokaždé úplně snadná věc…pro většinu lidí je to jen tak nějaká fráze…ale když potkáte někoho, kdo neustále vymýšlí zajímavé projekty a tráví svůj volný čas tím, že se snaží inspirovat lidi kolem, je to radost. Bárb a Pól jsou přesně takovými lidmi, jsou prostě sví!

polabarb-1-of-1-48

Jejich společná cesta životem začala už před hodně lety a za tu dobu zjistili, že jim to spolu prostě jde a že jsou spřízněné duše. Založili společně cestovatelský projekt TIDETURNED, který má představit lidem jak je dva samotné, tak krásná místa, které stojí za to vidět a navštívit. Jejich společná cesta je zavedla až na vysněný výlet…na Island, kde Bárb řekla Pólovi ANO.

barb-pol_vyber_blog2

barb-pol_vyber_blog

A jak už jsem říkala, protože Bárb a Pól jsou prostě každým coulem osobitý pár, rozhodli se veškerý proces svatebních příprav a plánování odtajnit i před čtenáři svého blogu. Vznikla tak krasná myšlenka o sdílení tohoto svatebního kolotoče s dalšími budoucími nevěstami a ženichy a my máme to štěstí se na tomto úžasném projektu podílet.

barb-pol_vyber_blog5

polabarb-1-of-1-85

Bárb je módní blogerka, marketingový guru s duší dobrodruha. Podílí se na úspěšném módním blogu Check Czech Fashion a dalších akcích českého blogerského světa. Je to neuvěřitelně komunikativní a otevřený člověk, který se nebojí říct svůj názor.

Pól je ten správný gurmán, pravý milovník italské kuchyně a vášnivý kuchař. V naší dvojici je to ta klidná a rozvážná povaha. Ocení dobrou hudbu a kvalitní film. Cestování je také to, co ho naplňuje.

barb-pol_vyber_blog3

Postupně Vám budeme představovat vše o této svatbě. Ale pomalu. Krok po krůčku. Pro začátek vám nyní ukazujeme společně vytvořené předsvatební focení, které se konalo v opuštěném lomu nedaleko Prahy. Barvy jsme zvolily ryze podzimní, tak abychom udržely trendy příští sezóny a současně využily krásy a přirozenosti lomu. Protože se jednalo o předsvatební focení, měly jsme čas vše v klidu nachystat a vyfotit z různých úhlů a detailů. Pustily jsme se v přípravě dekorací a grafiky do lehce extravagantního konceptu. Na focení se podíleli samí skvělí dodavatelé a my měly ohromnou radost, že to tak pěkně vyšlo. No posuďte sami…

barb-pol_vyber_blog4

A jak napovídá název jejich společného blogu…Karty se obrátily a vše teď směřuje k lepšímu. Jejich společná cesta pokračuje a 26. května si po deseti letech společné lásky řeknou ano na celý život. My budeme u toho! Doufáme, že vy také!

VÍCE ZDE >

ikonky pro blog2

1 komentář u „#POLABARB“

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *