#polaabarbWEDDING

Póla a Bárb vám snad nemusím ani představovat. Díky přípravám jejich svatby jsme s nimi trávily spoustu času. Podílely jsme se jak na podzimní předsvatebním focení (článek tady), tak na zimním předsvatebním videu. Jejich svatební přípravy byly vlastně jeden velký projekt, který se Bárb s Pólem rozhodli sdílet se svými čtenáři na svém blogu tideturned.org a který jsme společně zakončili 26.5., kdy si Bárb a Pol řekli své ANO. Tento den byl výjimečný i tím, že právě ten den oslavili i desetileté výročí toho, že se navzájem mají.

polabarb wedding_parove foceni (1 of 1)-6

Jejich den vystihoval přesně je samotné. Obřad se konal v lomu v Srbsku, jen kousek od místa, kde se konalo předsvatební focení. Tam za nimi přijeli svatebčané stylovým retrobusem, kde jim celou cestu na svatbu zpříjemňoval kytarista Tomáš Mudra, který zahrál i na obřadu. Jedno malé překvapení si připravila Bárb pro Póla, když přicházela k Pólovi na úvodní písničku z Jurského parku. Pól totiž miluje dinosaury a právě dinousaři se stali jedním z hlavních symbolů svatby.

barb a polvyber_blo

barb a polvyber_blo2

barb a polvyber_blo3

Na hostině, která se konala v Kotelně 55, byli dinousauři všude. Na sweetbaru od naší oblibené Stáni z PunckRockCakes, na stolovaní, každý měl svého vlastního dinousaura na talíři talíři, u fotokoutku… O květinovou výzdobu se postarala Martina z Mat flowers, která zakomponovala nerosty i do svatební kytice. Ještě musím vyzdvyhnout jídlo, které bylo opravdu famózní. S cateringem od Sweet & Pepper DAYS jsme spolupracovaly poprvé a jsme rády, že letos ne naposled. Budeme se těšit ještě na jedné z našich zářijových svateb, ale obávám se, že to do září nevydržíme a navštívíme jejich bistro ještě dříve.

wedding_polabarb_kotelna decor (1 of 1)-8

barb a polvyber_blo7

barb a polvyber_blo4

A k tomu, aby byla Bárb pro Póla tou nejkrásnější, dopomohly šaty od Denisy Dovalové, make up od Martiny Knížové a vlasy od Michaely Drbohlavové a Míry Kozáka. Snubní prstýnky, stejně jako zásnubní prstýnek, jsou z dílny Lenky Šváchové.

barb a polvyber_blo5

barb a polvyber_blo6

polabarb-oznameni-02

No, ale než bych vám tady tu krásu dlouhosáhle popisovala, mrkněte se raději na fotky od skvělé fotografky Teru Menclové. A brzy i na video od Filipa Jägra.

Nenapadá mě jak bych to celé zakončila. Možná nemohu uvěřit, že už je konec. Ale. Každý konec má nový začátek a u Bárb a Póla je to nový začátek jako manželé!
Tak ať je to pořád EPICKÝ!!!

ikonky pro blog3

VÍCE >

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *