PÉŤA & ONDRA

Nevzpomínám si na ten první den, kdy jsme se poprvé s Péťou (čti Pejtou) viděly, ani kdy jsme se poznaly. Jedno vím ale jistě, byly jsme malé holky s odstátýma ušima, puberťačky na dětských táborech, co lovily stejné kluky, měly plnou pusu ostřejšího humoru a hlavně rovnátek. Když nad tím tak přemýšlím, ty nejlepší lidi, co mě obklopují jsou převážně z našeho malého města, ze základky a hlavně z dětského tábora (tam se vlastně poznaly i YESky) – díky bohu za něj!

Sentiment stranou! Je konec září a ta malá cynická holka s bílýma ponožkama, flekama na teplákách, ten přidrzlý fracek s nejvíce selfíčkama ve svém telefonu ever, kterého má vlastně každý dost rád, se vdává!! Nevěřily jsme tomu do chvíle dokud před námi nestála… celá v bílém, klidná, tak strašně nádherná a tak strašně dospělá! Najednou jsme nebyly děti převlečené v kostýmech, ale vyšňořené a připravené, aby právě tento den se nám vryl společně pod kůži, jako těch několik let předtím! Nikdy nezapomenu na ten pohled, když přicházela po boku svého tatínka a syna… Odhodlaná odložit své Smutné příjmení a být šťastná máma a manželka…po boku Ondry.

Ondra! Sakra Ondro, kde si byl tak dlouho? :)) Ondra je největší bavič, neustále se usmívající pohodář s maskáčovýma kapsáčema a tenisovou raketou v ruce. Je to obyčejně neobyčejný kluk, kterého by měli naklonovat. A ještě se jmenuje Kočka! To chceš!


Další srdcovkou bylo i to, že svatba proběhla u nás „doma“, na kopci v krásném lesíku u kapličky sv. Vojtěcha pouze v rodinném kruhu a s přáteli… o tom to vlastně celé bylo! Pejta na sebe oblékla šaty ušité na míru od Anželi Mohwaldové. Byly přesně takové, jaké si vysnila! Její družičky se postaraly o make up a vlasy. Jelikož jsou obě profesionálky ve svém oboru, celkový styling vyladily do posledního detailu. O naší Kačence jste už párkrát na našem blogu četli. Na její super práci se můžete podívat zde – Katrin HAIR & MUA.

My jsme se společně podílely nad přípravami před svatbou, i ve svatební den, postaraly se o grafiku, i lehkou výzdobu a pak si užívaly to, že jsme „jen“ hosté.

Celou dokonalost podtrhli naši milovaní kluci z Květinového lahůdkářství. Ach! Vidíte tu kytku?<3

Den nám osladila Adie, která svůj jedinečný sweet bar nainstalovala na pec. Přály bychom ti, Áďo vidět, jak se po něm zaprášilo! Jo a ten dýňový dort byl lahoda!

Posledním naším svatebním parťákem byla skvělá Teru, které děkujeme nejen za tyto skvělé fotky, ale i za skvělý večer. Hej bejby, příště si vezmi lehčí batoh:))

A co říct závěrem? Snad jen to, že tento den byl pro někoho prostě jen 30. září, ale my jsme společně s naší carevnou ukončily jednu dětskou kapitolu a začaly psát tu dospělou a taky krásnou!

P.S. Občas se vyplatí čekat, abychom našli to pravé. Jako to udělala Smutná Kočka!
P.S.2. Pejti, Ondro…vzít se, postavit dům, zasadit strom a víte, jak je to dál…<3

S láskou pro lásku.

2 komentáře u „PÉŤA & ONDRA“

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *