Petra & Michal

S čistým svědomím mohu říct, že máme úžasné nevěsty se kterými si během plánování svateb vytvoříme kamarádský vztah. U kafe se dá naplánovat spousta věcí…ale…ale co když je nevěsta právě jednou z vašich dlouholetých kamarádek a vy plánujete sice u kafe, ale bez ní? Přesně takhle jsme plánovaly svatbu Pétě a Michalovi, našim dlouholetým kamarádům. Celá svatba včetně rozlučky se svobodou byla pro nevěstu jedním velkým překvapením. Rozkaz zněl jasně: ,,Červená barva a my v roli družiček.“

DSC_0168

Jako správné družičky jsme se zodpovědně ujaly i plánování rozlučky se svobodou. Nevěsta znala pouze termín, čas odjezdu a pár indicií, které jí napověděly, co si s sebou sbalit. No, co vám budeme povídat, kdyby s sebou mohla mít loďák tak bere loďák, ale sbalit si tak obrovskou tašku na necelé dva dny???… Takže, sehnaly jsme kapitánskou čepici pro nevěstu, naše grafička Terezka vyrobila potisk triček na parádu, koupily jsme sklenice na drinky, připravily láhev na vzkazy a naše nejtajnější přání, které jsme poté nechaly plout po řece, objednaly jsme hezké počasí a vyrazily na vodu….joo, bylo to boží!

peta  michal_vyber_blog2

peta  michal_vyber_blogA k samotné svatbě… ještě teď se usmívám, když si na ní vzpomenu. Všechno klaplo na jedničku, ale jak by taky ne, když jste obklopeni přáteli, které znáte už od pletek…. jste ve svém rodném městě a slavíte lásku.

Obřad a hostina se konala na zahradě restaurace u Modré kočky ve Voticích, která je celá ve dřevě a to my rády. Svatba byla laděná do přírodních odstínů, doplněná o červenou barvu, kterou jsme použily hlavně v drobnostech, jako stužky na sklenicích, brčka, květiny a detaily na oblečení svatebčanů. Kluci přišli v červených ponožkách, holkám nechyběly červené nehty nebo rty a všichni na sobě měli červený detail, až na nás, družičky a svědkyni. My jsme měly celé červené šaty doplněné o věnečky z nevěstina závoje a makovic, které jsme ráno před svatbou natrhaly na louce a použily je i na květinovou výzdobu. Zatleskat musíme také místní cukrářce Kláře, která pro Péťu a Michala upekla svůj první „nude“ dort, který se jí opravdu povedl.

peta  michal_vyber_blog5

peta  michal_vyber_blog6

peta  michal_vyber_blog_2

Ještě bych chtěla zmínit grafiku, kterou opět připravila naše grafička Terezka. Od oznámení, svatebního meny a harmonogramu na stolech, cedulek ve sweet baru, jmenovek až po dřevěné odznáčky, které měli svatebčané místo vývazků a zároveň jim zůstaly jako dárek. Jako taková malá vzpomínka na velký den Péti a Michala.

I my na ten den budeme s radostí vzpomínat a doufám, že si ho budeme často připomínat. V jeden den jsme si zahrály na organizátorky, koordinátorky, svatebčany, družičky a kamarádky, které byly na měko. Už jsme prostě velký holky a já už se vážně nemůžu dočkat svatby další z nás!

peta  michal_vyber_blog4

peta  michal_vyber_blog3

peta  michal_vyber_blog_22

Takže Péťo a Michale, přejeme jen to nejlepší do společného života a hlavně… LÁSKU!

design a koordinace: YES & YES
foto: Lukáš Kuča
MUA a svatební účes: Cutrin

ikonky pro blog3

1 komentář u „Petra & Michal“

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *