Oslava TEREZKA 35

I když už je rok nový, ve kterém vás všechny moc zdravíme a doufáme, že jste si konec toho starého roku užili, ideálně, nad vaše očekávání!, tak my bychom se rády ohlédly ještě do roku minulého. A to za jedním takovým krásným překvapením. Tím překvapením byla tajná oslava 35tých narozenin Terezky ze Svítících písmen.

12. 12. 2017 jen několik málo minut před 12:00 hod, a to nekecám!, nám přišel email od Tomáše, manžela Terezky, který se na nás obrátil s prosbou, zda bychom mu s tajnou oslavou pomohly. No, co vám budeme povídat, hlavu jsme měly plnou Vánoc a jejich příprav, uzávěrek v práci před koncem roku a  já osobně jsem si nedovedla představit, že bych do své hlavy měla dostat ještě plánovaní oslavy. Ale! Vždycky je nějaké to ale, že jo! Když ono je to od Tomáše tak hezký, že chce Terezce udělat radost! A my jí chceme taky udělat radost a navíc budou Vánoce, to by si všichni měli dělat radost! Takže jsme se do příprav oslavy pustily, jak jinak než s radostí!

Nakonec jsme na samotné přípravy měly méně něž týden. Dlouho jsme řešili místo, které nakonec vymyslel Tomáš. Byla to Českavárna v parku Portheimka v srdci Smíchova, která patří jeho kamarádovi. Jak to, že jsme o tak útulné kavárně nevěděly? Je to moc fajn a klidné místo v jinak tak rušné části Prahy. A mají lahodný kafe (kdo mě zná, tak ví; lahodný kafe = dobrý kafe). Takže, kdo jste tam ještě nebyl, tak určitě zajděte!

Na žádné narozeninové oslavě nesmí chybět něco malého sladkého, takže naší sázkou na jistotu byly, jako vždy skvělé, cupcakes od Lelí, mňam!

A protože oslavenkyní byla Terezka ze Svítících písmen, nesměly chybět ani svítící písmena. Ta stejně vždy rozzáří každou oslavu a vypadají skvěle v každém prostoru! Holky navíc rozšířily písmena ještě o číslice a háčky, takže už si u nich vybere opravdu každý!

Prostor jsme nechaly provonět květinovou výzdobou od holek z Green dekoru a kytice, kterou Terezka dostala od Tomáše patřila také do jejich dílny.

Krásné na tom všem bylo, že zbývaly pouhé tři dny do Vánoc a kamarádi Terezky si i tak udělaly čas, aby s ní narozeniny oslavili. Terezka do poslední chvíle nic netušila. Manžel Tomáš ji na oslavu přivedl se zavázanýma očima a odkryl jí je až v momentě, kdy Terezku všichni vítali s konfety a zářícím narozeninovým dortem. To, jak byla Terezka překvapená a jak celá oslava vypadala, zachytil jeden z našich milovaných fotografů Honza Martinec a my mu moc děkujeme, že nám zase nedal košem!

Terezko, my Ti dodatečně, a od srdíčka, za všechny YESky přejeme jen to nejlepší k narozeninkám a moc doufáme, že sis tohle krásné překvapení užila, a že Ti tím Tomáš udělal radost! Máš skvělého chlapa! A my mu ještě jednou děkujeme, že vložil TUTO RADOST do našich rukou!

S láskou pro lásku!

P.S.: Vím, že to opakujeme stále do kola, ale je to tak! A co je víc? ……takže s lásku pro lásku, asi po stopadesátýdruhý <3!

1 komentář u „Oslava TEREZKA 35“

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *