Nikol & Jakub

Bylo to teprve čtrnáct dní, co naše svatební sezóna skončila, ale my už jsme pro vás začaly plánovat tu nadcházející. Nebyly bychom to my, kdybychom si z volné chvíle nevymyslely další projekt plný inspirace. Inspirace? Té není nikdy dost! Vlastně je všude kolem nás, stačí se jen dívat. My se díváme, pozorujeme, špehujeme a stalkujeme. V první řadě, trochu  sobecky, kvůli nám samotným, protože nás to baví a doslova hltáme nové projekty. A v druhé řadě kvůli vám, protože nám dělá radost předávat vám kousky sebe. Kousky toho, co se nám líbí, co milujeme a co nám přijde prostě skvělé. Rychlým přísunem inspirace byl pro nás, v té době právě vznikající prostor v pražských Holešovicích,VNITROBLOCK.

Zavařovačky a dřevěné podtácky, které vévodily letošní sezóně, jsme pro tentokrát nechaly doma a snažily se připravit nevěsty na trend sezóny následující. Tento úžasný industriální prostor jsme, i díky dalším skvělým českým dodavetelům a kreativcům, proměnily v oázu designu a stylu.

yesyes-vnitroblock-wed-93

A na co se vlastně připravit? Následující sezóna bude ve znamení lehkosti, hladkých siluet, kvalitních materiálů – bez zbytečné nabubřelosti. Proto se celkový styling zamilovaného páru, Nikol Švantnerové a Jakuba Hory, nesl v duchu jednoduchosti a kontrastů. Jemnost splývavých šatů s vlečkou od mladé české značky Nymphae doplnil černý kožený křivák, který má v šatníku snad každá fashion žena a bikerboots, za které byste se nemusela stydět ani na rockovém koncertě. Look Jakuba byl postavený na šedých kalhotách, v trendy slim střihu, s motivem skeletu bůvolích hlav. Vínová košile ladila s odstínem Nikoliných rtů. Kšandy, přiznané ponožky a lakované boty podtrhly celý Jakubův outfit.

Nejen jednotlivé outfity, ale i celý prostor vyladily dechberoucí květiny od kluků z Květinového lahůdkářství. Všechny květiny, které se objevují v jejich kyticích si pěstují na své zahradě u venkovského statku kousek za Prahou. Jejich um, vytříbený cit pro detail a texturální kombinaci předvedli i v industriálním Vnitroblocku. Krásná práce bez kompromisů.

klara-robert_vyber_blog_84

klara-robert_vyber_blog_8

klara-robert_vyber_blog_82

Zlaté prstýnky, které bychom si s holkama nejraději nechaly, má na svědomí šperkařka Lenka Šváchová, známá pod značkou 27 Jewelry. Ručně vyrobené šperky ze 14karátového žlutého zlata s precizně vsazenými černými diamanty kladou důraz na detail a osobitost šperku. Dámská zlatá obroučka, vytvarovaná dle soliterního prstenu je jemně doplněná právě černými diamanty, které vytváří kolem centrálního diamantu efekt záře a zvětšující dojem. Pánský prsten s nepravidelnými ploškami působí živě a neotřele. Na Lenčiných prstenech je krásné to, že se dají poskládat na sebe – vždy k sobě skvěle padnou. Prostě láska!

Zlato, všude kam se podíváš? Ano! Tento trend letošní sezóny, se objevuje nejen jako šperk zdobící modelku, ale také jako originální dekorace sweet baru. Kombinace čokolády, slaného karamelu a plátků zlata vás dostane do kolen. A to i v případě, že jste ani neochutnali! Talentovaná cukrářka Stáňa z PunkRockCakes posouvá práci se sladkostmi za hranice možností… až tam, kde se snoubí dokonale vyladěné chutě s novodobými trendy, takže odalají opravdu jen ti nejzatvrzelejší. A mezi takové tvrďáky nikdo z YES & YES samozřejmě nepatří! 🙂

yesyes-vnitroblock-wed-59

klara-robert_vyber_blog_87

Fotostory provází i důkladně vybraný nábytek, který doplnil krásný, ale v té době jinak úplně holý interiér. Na rafinovaných kontrastech mezi designovými kousky nábytku, dnes tak moderními svíticími písmeny a dekoracemi z vetešnictví se ve spolupráci s námi podílely i slečny ze studia andreaamartina.

Celou tu nádheru zachytila do nejmenšího detailu Eliška z Couple of Prague. Milá bytost a fotografka na světové úrovni, která ve své práci dokáže zachovat živou atmosféru, emoce i lehké chvění…

klara-robert_vyber_blog_86

klara-robert_vyber_blog_83

klara-robert_vyber_blog_

A jsme zpátky na začátku. U inspirace a u toho, co nás baví. Je to spousta věcí, ale i spousta lidí. Lidí, se kterými chceme spolupracovat, kterými se chceme obklopavat a ukazovat vám jejich práci, jelikož oni jsou ti, kteří svojí práci dělají jinak, s přesvědčením, bez kýče, s hlavou plnou nápadů a odhodláním vás inspirovat. Prostě…

…s láskou pro lásku!

ikonky pro blog5

VÍCE ZDE >

1 komentář u „Nikol & Jakub“

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *