Nicol & Kuba

Na konci dubna jsme odstartovaly novou svatební sezónu svatbou, která se pro nás stala chtě nechtě velkou srdcovkou. Svatba Nicol & Kuby byla plná krásných chvil, upřímných objetí a dojemných gest.

Nicol & Kuba. Milující se pár, se kterým jsme společně trávili více jak půl roku a plánovali svatbu, která se za jeden víkend vryla nejen do Šluknovského kraje, ale především do našich srdcí. Celá svatba byla totiž o rodině, a o tom, být světlem života jeden druhému!

svatba_kuba a nicol (1 of 1)-27 24

Svatební obřad probíhal na kopci na louce za domem Nicoliných rodičů, tam, kde se nejednomu ze svatebčanů vybavily vzpomínky na dětství. Celá svatba, se nesla ve světlých barevných tónech, primárně s barvou pudrovou a kontrastní zlatou. Tuto barevnou kombinaci jsme zachovaly i na hostině, která byla uspořádána v netradičních prostorech starých uhelných skladů. Pro někoho je to místo, které se absolutně neslučuje s představami o ideálních prostorech pro svatbu, ale my jsme byly nadšené. Hala byla několik měsíců dávána do kupy tak, aby nikomu nic nechybělo a přesto zůstal zachován ráz budovy. Industriální prostor zdobilo lešení, paletový bar nebo také  sweetbarové stoly z cívek. Šedé a pudrové tóny, naše dekorace s nádechem industirálu, dokonale doladily květiny od kluků z Květinového lahůdkářství. Celá svatba byla provázaná grafikou, kterou připravili právě novomanželé. Společně si vytvořili projekt, který možná znáte jako Lásku na papíře. Like here!

nicol & kuba_vyber_blog4

nicol & kuba_vyber_blog5

nicol & kuba_vyber_blog

nicol & kuba_vyber_blog2

svatba_kuba a nicol (1 of 1)-104

nicol & kuba_vyber_blog9svatba_kuba a nicol (1 of 1)-43 2

nicol & kuba_vyber_blog7

Svatba této zamilované dvojice nás nejen nakopla do další svatební sezóny, ale utvrdila v tom, že milujeme dělat to, co děláme! Uvědomily jsme si, že dělat malá či velká gesta mohou znamenat víc, než si myslíme. A tenhle den byl jeden velký doják :); Kuba si vzal netradičně příjmení Nicol a měl ten nejupřímnější proslov ever, Nicolčin bratr jako překvapení pozval Jakuba Děkana, aby novomanželům zazpíval jejich oblíbené písně, tatínek objímal maminku, dědeček protančil s babičkou střevíce, Nicol měla slzy v očích ještě druhý den. A tak to má být! Protože slzy nevadí!

nicol & kuba_vyber_blog6

nicol & kuba_vyber_blog8

nicol & kuba_vyber_blog3

Doufáme, že Vaše láska pokvete nejen na papíře!

ikonky pro blog

P. S. My Vás budeme mít rády už navždy!

svatba_kuba a nicol (1 of 1)-27 75

VÍCE ZDE >

1 komentář u „Nicol & Kuba“

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *