Na samotě u lesa

Jednu lednovou sobotu jsme se vypravily na výlet. Měly jsme se sejít s něvěstou a ženichem na místě jejich plánované  svatby.  Měli jsme společně namířeno na jeden krásný penzion na samotě u lesa nedaleko Sedlčan. Jak už to tak bývá, celý týden před plánovanou schůzkou nebylo nikde po sněhu ani památky, ale v sobotu ráno…Venku kupy sněhu a vánice, kdy nebylo vidět na pár metrů před sebe. Při představě cesty v počasí, kdy se dokonce i na D1 drželo pár mikro vloček, nám cesta někam na samotnu doprostřed lesů naháněla hrůzu. Strach, že tam někde zapadneme a najdou nás až na jaře byl dost na místě. Nakonec jsme se však po domluvě se snoubenci rozhodli vyrazit (vidíte ten pracovní zápal :)).

DSC_0148_upr_2

Po pár smykách a nefunkčních ostřikovačích se najednou vše změnilo. Kousek před cílem jsme najeli na cestu, kde jsme byli první auto, které projíždělo sněhem a najednou se nás zmocnila ta nádherná atmosféra, jak z jiného světa. Všude bylo ticho, klid…Před námi jsme uviděli cíl naší cesty. Penzion byl úplně zakrytý sněhovou peřinou a nebylo k rozeznání, kde končí rybník a začíná pevná zem. Bylo nám všem líto, že svatbu nemůžeme zrealizovat hned.

Na místě nás čekala moc milá paní provozní, která nám odpověděla na všechny dotazy a velmi ochotně vyšla vstříc všem našim přáním a požadavkům no a když už jsme byli na místě, tak jsme hned okoštovali nějaký ten dezert.

hulin_3

Ráda bych Vám postupně pověděla víc o téhle další svatbě, která nás čeká. Jedná se o svatbu Markéty a Honzi, kteří se na společnou jízdu vydají 4. června. Oba jsou neuvěřitelně usměvaví lidé a jejich neustálé vtipkování nás vážně baví. Své YES si řeknou na Červeném Hrádku u Sedlčan a hostina se bude odehrávat v nedalekém penzionu u lesa. Celá svatba bude mít svůj jedinečný příběh, svůj styl… od předsvatebního focení, svatebního oznámení, pozvánky, dekorací, grafiky až po samotný harmonogram dne. Bude laděná do světlých barev s výraznými dřevěnými prvky, provoněná šeříky a plná domací atmosféry. Večer se chystá velká grilovačka a divoký tanec na otevřené terase.

hulin_1

Markéta s Honzou se rozhodně nebojí dělat si věci po svém.
My jim moc děkujeme, že nám svěřili celou organizaci jejich svatby!
Moc se těšíme.

A jak jsem říkala…Vše vám povím postupně…

P.S. Brzy nás čeká předsvatební focení !

ikonky pro blog2

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *