Miram & Martin

Určitě znáte ten pocit, když se s někým seznámíte a hned víte, že jste na stejné vlně. Přesně takové to bylo s Miriam. Z první schůzky jsme odcházely nadšené, nabité energií a vlastně už jsme měly v hlavě, jak by celá zářijová svatba mohla vypadat. Slovensko – Česká svatba plná pozitivně naladěných lidí, vytříbeného stylu a hlavně sukulentů! Ano, živých sukulentů! Tím si nás totálně získali.

mm

Miriam, krásná, energická, pokorná bytost, která v dřívějším životě byla podle mě víla a rozdávala radost kolem sebe. To „něco“ kouzelného v ní převládá doteď. No, že mám pravdu? Martin, usměvavý sympaťák, kadeřník, gentleman, který by mohl udávat styl všem chlapům. Tvoří jedinečný pár a i taková byla jejich svatba.

Svatební obřad probíhal v malinkém útulném kostele v Berouně. Když svatebčané přicházeli ke kostelu doprovázela je tříčlenná kapela, která hrála a zpívala Slovensko – České písně a navodila báječnou atmosféru. Lidé se veselili již od začátku.

miriam-martin_vyber_blog

miriam-martin_vyber_blog3

Za místo svatební hostiny si M & M zvolili hospůdku jménem Kozlovna v centru Berouna. Když jsme poprvé dorazily na místo, zalekly jsme se nápisů „Kde se Kozel pije, tam se dobře žije“. Nic proti pivu, proti Kozlu obzvlášť, ale věřte mi, že na žádné novomanželské fotce nechcete mít takové motto za hlavou :). Naše grafička Tereza vše vyřešila pomocí černých kap s motivy sukulentů, které skvěle korespondovaly, jak se svatebním oznámením, tak s celou svatbou.

miriam-martin_vyber_blog4

miriam-martin_vyber_blog5

dsc_0179

Svatba byla laděná do bílé, modré a zelené barvy. Vše ladilo k barvě tmavého dřeva a kamenné hospůdce. Ušily jsme modré běhouny, které jsme doplnily zlatými svícny s modrými svíčkami. Na žádném stole nesměl chybět sukulent a jídelní menu se stejným květinovým vzorem. Stojánky na jmenovky jsme vyrobily z korků od vína. Stoly byly prozářené květinami z malého místního květinářství, které jsme si samy naaranžovaly a naše ruka se pustila tentokrát i do designování celého sweetbaru, který přilákal všechny svatebčany.

Ve večerních hodinách, když se rozhořely všechny svíčky, rozezněly první tóny živé kapely a všichni svatebčané, sladěni do stejných barev, se skvěle bavili, jsme odjížděly domu. A to se skvělým pocitem. S pocitem, že právě pro tyhle momenty to všechno děláme!

mam

miriam-martin_vyber_blog6

Díky Vám celá svatba, ačkoli jinak velmi tradiční, nabyla úplně jiné rozměry. Absolutně si neumím představit, jak bych to bez Vás všechno dávala sama dohromady! Opravdu jste mi pomohly, všichni byli nadšení!

– Miriam Loužecká –

P. S. Speciální poděkování patří personálu Kozlovny, kteří se o nás starali, pomáhali nám a hlavně skvěle zvládali naší náročnost. Díky jejich spolupráci vše dopadlo, jak mělo!

ikonky pro blog

VÍCE ZDE >

1 komentář u „Miram & Martin“

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *