Marcela & Denise

Již několikrát jsem rozepsala tento článek, chvíli se dívala na napsaná slova a pak je zase smazala. Někdy to prostě nejde! I když si tento říjnový víkend pamatuju opravdu do detailu, nějak vám nedokážu slovy popsat, co jsem na téhle svatbě (odmítám říkat registrované partnerství:)) cítila, jaká vlastně byla celá ta atmosféra a jak moc si vážím toho, že jsem mohly být součástí! Byla to svatba, kde jsem nemohla být už snad víc nervóznější z toho, jak to celé dopadne, a zároveň svatba, ze které jsem při odjezdu domů nemohla být víc šťastnější při pomyšlení na to, jak to ve skutečnosti dopadlo!

Marcela & Denise. Češka & Angličanka. Upovídané, vtipné, názorově lehce odlišné, ale skvěle se doplňující dámy, se kterými jsme se pustily do plánování svatby na Mlýně Davídkov. V této stodole jsme pomáhaly s přípravami svatby již po několikáté, ale stále nás nepřestává udivovat a bavit, jak moc se dá jeden a ten samý prostor pokaždé přeměnit na něco úplně jiného jen díky tomu, že výběr dekorací vždy uchopíte za jiný konec.

Marcela & Denise měly už od začátku celkem jasnou představu o tom, jaká by svatba měla být a my jim tyto představy pomohly zhmotnit. Pro holky bylo důležité, abychom se pověnovaly detailům, ale zároveň nechaly prostor i v přirozenosti a zajistily hladký průběh celého, celkem nabitého, dne… a tak jsme začaly kouzlit.

Na počasí už se spolehnout nedalo, a tak jsem musely počítat s tím, že ačkoli je Mlýn Davídkov obehnán lesy, obřad proběhne uvnitř – ve stodole. Proto jsme stodolu rozdělily na dvě části těžkou oponou, abychom separovaly prostor obřadu od prostoru pro hostinu. Ze začátku jsme byly z tohoto nápadu trochu rozpačité, protože na tomto prostoru máme rády to, jak je velký a vzdušný, ale nakonec jsme byly rády, že jsme do této novinky šly.  Milujeme totiž  tu část svatby, kdy po dojemném a zároveň veselém obřadu, novomanželé a hosté poprvé spatří připravené stoly na hostinu, které se zatím schovávaly na druhé straně opony než obřadní místo! Tmavě modré ubrusy s jemným vzorem, čiré sklo, bílé svíčky, stříbrné detaily v kombinaci s vínovými ubrousky a grafikou – na svatbu možná trochu netradiční barevná paleta, ale právě proto jsme tolik rády, že jsme si i díky našemu odvážnému páru, mohly něco takového dovolit! A kdybyste se ptali na to, jak na něco takového reagovali hosté, tak by odpověď byla, že skvěle! Byli vlastně přímo nadšení 🙂

Velkou zásluhu na celém vizuálu měli i kluci z Květinového lahůdkářství, kteří opět přesně vystihli to, co jsme měly na mysli a svou květinovou výzdobou posunuli celý set up ještě o level výš! Moc děkujeme!

Dalším parťákem byla Bára alias Mia Cakes! Když pošlete Báře moodboard s tím, jakou máte představu o výzdobě, je téměř jasné, že se trefí do vkusu a chutí nejednoho z hostů. To se dá možná od profíka jako je ona čekat, ale na téhle svatbě předčila očekávání nás všech! Někteří hosté z Anglie si ze začátku dokonce mysleli, že celý sweetbar je poskládaný pouze z rekvizit,  jako součást našich dekorací :)) Když pak přišly na to, že sladké lahodí nejen oku, po sweetbaru se jen zaprášilo!

Marcela a Denise mají rády akci, takže program celého dne byl příjemně nabitý. Hosté se mohli obsloužit u whisky baru a pak pokračovat na golfový simulátor nebo se nechat zvěčnit u karikaturisty. Večer všechny svým vystoupením rozpohyboval saxofonista SaxoKid a štafetu po něm převzal DJ Cliché, který se postaral o zábavu až do ranních hodin.

Myslím, že se nemusím už víc rozepisovat a věřím, že až si prohlédnete nádherné fotky od talentované Báry Bistiak, pochopíte, proč mi dochází slova a třeba budete cítit aspoň kousek z té kouzelné atmosféry, která celým dnem panovala.

Ze srdce děkujeme všem, kteří nám na této svatbě pomohli, byli součástí a pozdravy také posíláme do Mlýna Davídkov, kde děkujeme za skvělou spolupráci a těšíme se na letošní sezonu! Ale nejvíce máváme do Anglie :)!

P.S. Jo a holky měly obleky ušité na míru od Manemo a neskutečně jim to seklo!

 

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *