Lucka & David

Nedávno skončil čas Vánoc a pohádek a my jsme si jednu novoroční pohádku vytvořily samy. Touha připravovat zimní svatbu a ukázat lidem, že právě taková svatba má obrovské kouzlo a že i když venku mrazí, vás může u srdce hřát, byla veliká a my právě takový pocit chtěly zažít. Proto jsme se rozhodly zorganizovat zimní editorial, jako inspiraci pro vás.honzamartinec_0086

Přenesme se společně do mrazivého leč krásného dne, kdy se teploty pohybovaly okolo -15 stupňů, vítr nepřestal vát a sníh sněžit do vlasů. Spousta z nás by normálně nevytáhla paty z domu, ale když máte kolem sebe tu správnou partu nadšenců, můžou se i v tomto šíleném počasí dít krásné věci.

Vytvořily jsme celý koncept zimní svatby. Svatby, která je celá o ní a o něm. V tomto případě hlavní roli hrála Lucka a David. Lucka je skvělá fotografka, krásná, milá a duší čistá bytost, která nás učarovala svým úsměvem a energií, kterou v sobě tak drobné stvoření skrývá. David je vzorem mužnosti, ochráncem, stylovým modelem a člověkem, který se nadchne pro cokoliv. Díky tomuto páru bylo celé focení přirozené, zamilované a my jsme jen mohly stát a dívat se, jak se probouzí láska v peřinách sněhu.

lucka-david_vyber_blog2

lucka-david_vyber_blog

Lucka na sobě měla šaty od talentované Lucky Tatýrkové, se kterou se můžete seznámit na Svatebním Cirkuse pod značkou Ta Lucie. Šaty, které měla modelka na sobě byly ušité speciálně pro toto zimní focení. Krásně padnoucí šaty s dokonalou šedou krajkou doladila stříbrná lesní čelenka, o kterou se postarala designérka Lucie Tvrdíková. Stejně jako šaty, tak i šperky byly vyrobené speciálně pro tento den. Motiv parůžků, větví a lesa se přenesl i do šperků z bílého zlata od Lenky Šváchové, aneb 27 Jewelry. Samy jsme se přesvědčily o tom, že Lenka dokáže vytvořit, co vám na očích uvidí a její um nezná mezí. Za zmínku také stojí krásně jemné prádlo od Terezy Vu. Jakmile si jej jednou zkusíte, nebudete chtít nosit žádné jiné.

lucka-david_vyber_blog3

lucka-david_vyber_blog12

lucka-david_vyber_blog10

Šedé barvy jsme se držely i při výběru pánského outfitu. Pro Davida jsme nechaly vytvořit speciální koženou korsáž s vlastní raznicí. Ta korespondovala i s koženým obalem do kterého jsme uložily grafiku, která opět nese motiv parůžků – stěžejní bod celého focení. Dekorace v podobě závěsných živých kruhů a kytice pro nevěstu nám připravil Plevel + tak, aby byly v dokonalém souladu s Krkonošskou přírodou.

lucka-david_vyber_blog4

lucka-david_vyber_blog5

lucka-david_vyber_blog6

Celý koncept skvěle doladila Stáňa z Punkrockcakes, která svůj sweet bar nainstalovala, tentokrát, na sáňky. Dechberoucí dort s korunou z izomatu podtrhl celé naše ledové království.

Autorem těchto fotografií, které si teď prohlížíte a při kterých vás doufám mrazí v zádech, je Honza Martinec. Tentokrát se editorial natáčel i na kameru v podání Honzy Bartoně a právě na toto video se můžete těšit již brzy. Pokud chcete mít na svatbě někoho, kdo i v krizové situaci uvolní atmosféru a dokáže vás rozesmát, i když vám tuhne úsměv na tváři, jsou tihle dva parťáci naprosto ideální.

lucka-david_vyber_blog7

lucka-david_vyber_blog8

lucka-david_vyber_blog9

lucka-david_vyber_blog11

A o tom to vlastně celé bylo. O tom, že když lidé spojí své síly, každý dá do práce kousek svého já, může vzniknout nejen tahle srdcovka, ale hlavně vzpomínky, nová přátelství a pocit, že právě proto tu jsme!

S láskou pro lásku!

ikonky pro blog

VÍCE ZDE >

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *