Lucia & Jozef

Když jsme poznaly Lucku a Jozefa měli jasnou představu o své svatbě. Nechtěli nic okázalého, tradičního a vlastně ani ne moc svatebního. Jeden vedle druhého se probouzí už 20 let, znají se dokonale a mají rádi, když vše hezky plyne. Žádné zdlouhavé plánování, žádné stresy a hlavně přirozenost. Každému z nás  je přirozené něco jiného. Každý máme svá místa, kde se cítíme dobře a když se nad tím zamyslíme, někdy není tak těžké vybrat místo, kde bychom se chtěli – nebo i možná měli – vzít.

Lucka s Jozefem bydlí kousek od Vyšehradu, kde Lucka pravidelně běhá a oba tudy, den co den, když jsou spolu, mezi pracovní vytížeností, chodí na společné procházky. Kdo Vyšehrad dobře zná, tak taky moc dobře ví, že z něho vedou schody rovnou na náplavku a tak jejich procházka většinou končí u dobrého piva na jedné z lodí. Takže když se jednoho dne procházeli po jejich oblíbené trase, napadlo je že přesně tohle je ono.

Jejich ano tedy zaznělo mezi dvěma stromy Vyšehradského parku a to s minimem dekorací. Tak, abychom co nejméně narušili krásu parku. Obřadním místo označoval stoleček, který zdobila nádherná a divoká květina od kluků z Květinového Lahůdkářství. Podobná, ale ještě větší a nádhernější květina zdobila i Lucku.

Po obřadu si čerství novomanželé udělali procházku, rovnou se svými hosty, na pražskou náplavku, kde na čekalo nejen dobré pivo, ale také pořádná párty. Svatební párty se uskutečnila na železné lodi Avoid, která částečně zůstala otevřená i pro veřejnost a tak si to s Luckou a Jozefem mohli užít i všichni ostatní. A že bylo čeho si užívat. Na lodi proběhl koncert Original Vintage Orchestra, hosté si pochutnávali na jídle od bistra Sweet and Pepper Days a ochutnali dort od Lucky z Dortíkovo.

Na fotkách můžete vidět, jaký krásný a stylový pár Lucka s Jozefem jsou. Lucka si na svatbu nechala ušít svatební šaty od českého sourozeneckého dua Poner a Jozef si na svatbu oblékl kalhoty, košili a kšandy z Manema, kde mu vše ušili na míru. Také bych ráda zmínila Lucčiny krásné družičky, které oblékly šaty od Družičkování.

Jsme rády, že si Lucka s Jozefem udělali sou svatbu po svém a na místech, na kterých se cítí dobře. Na místech, která jsou součástí jejich životů. Na místech, které se jen tak neomrzí. Na místech, které stále budou na trase jejich pravidelných procházek, ale přece jen už bude něco jinak. Teď už se budou procházet jako manželé. A my jim na téhle krásné procházce, přejeme jen to nejlepší a ať to vždy skončí minimálně dobrým pivem a nezapomenutelnou párty.

Za fotodokumentaci děkujeme skvělému Matějovi Kmeťovi.

P.S. Pokud jste viděli plavat nevěstu ve Vltavě, tak to byla právě Lucka <3

 

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *