Lenka & Josef


Zapojme teď společně trochu fantazii a vraťme se zpět do léta na jednu krásnou rustikální svatbu s rozmanitým počasím, lučním kvítím, zatraceně dobrým nahým dortem a veselými lidmi všude kolem.

l-j-494

Ona & On. Zaláskovaný pár, který se společně rozhodl, že ponese nejen stejné příjmení, ale zároveň se nepřestane milovat a ctít dokud je smrt nerozdělí. Možná je to přihlouplá fráze, díky které nám přijde, že manželství je brnkačka, a že vlastně jediné co nesmíme zvorat, je… nepřestat milovat. Jak jednoduché. Při obřadu Lenky a Pepy jsem měla přesně ten pocit.. pocit, že je všechno jednoduché. Věřím, že právě oni na společné cestě manželsvím neklopýtnou.

lenka-josef_vyber_blog

lenka-josef_vyber_blog3

l-j-468

Ona je neuvěřitelně milá, přirozeně krásná a podle mě jí chybí už jen svatozář. On je stále usměvavý pohodář, který ještě pár minut před obřadem vítal svatebčany v domácím outfitu. Jako svatební místo si vybrali starou myslivnu na Zbraslavy s dobovým nábytkem, venkovními zvony, krásnou útulnou zahrádkou a lípou, která se vybízí k tomu, aby pod ní padaly sliby…sliby manželství. My jsme měly za úkol udělat tohle krásné místo ještě krásnějším a udržet celý koncept v přírodním, rustikálním a lučním stylu.

lenka-josef_vyber_blog4

lenka-josef_vyber_blog2

Obřadní místo bylo pod krásnou lípou, kterou zdobily skleněné baňky s naaranžovanými květinami od skvělých Kytek od potoka. Na stoly jsme ušily ubrusy z přírodní tkaniny, které na oko působily jako lněné. Mašle na ubrouscích korespondovaly s mašlemi na židlích a místo prostírání jsme zvolily krajku, která provázela v detailech celou svatbu.

lenka-josef_vyber_blog5

 Tentokrát jsme nezapomněly ani na ratolesti, kterým jsme vytvořily dětský koutek plný her a úkolů. A musím říct, že rodiče z našeho nápadu byli nadšení… Ještě než začal obřad, děti už měly pomalované košile i obličeje:)

papiry_detsky-koutek_a4_navod_2

V tento krásný svatební den jsme se ujaly i samotné koordinace. Vše probíhalo hladce, v klidu a přirozeně. Nejen všichni svatebčané, ale i personál byli velmi milí a přátelští. Až jsme se v jednu chvilku přistihly, jak se ládujeme svatebním dortem u kulatého stolu mezi ostatními. Jooo byla to moc fajn svatba, děkujeme!

ikonky pro blog

 

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *