Lenka & Jonathan

Lenka a Jonathan. Další krásná zastávka v našem svatebním kolotoči. S Lenkou a Jonathanem jsme začali psát naší společnou kapitolu na Svatebním cirkuse. Když přišla k našemu stánku Lenka se svojí maminkou a ptala se na naše služby, v tu chvíli jsem měla v hlavě úplně zatměno a hned jsem se do ní zamilovala. Je krásná, chytrá, usměvavá blondýnka s neuvěřitelně čistou duší a klidem, který šíří všude okolo sebe.

298-websize-IMG_5842

Naše Renča její krásu podtrhla lehkým a přirozeným líčením a účesem. Když si Lenka oblékla šaty od Odivi, vypadala… no přesně jako taková ta nevěsta, kterou si většina z nás schovává na nástěnce s inspirací na Pinterestu. Jonathan byl dokonalý gentleman, elegán, sympaťák, který se strašně těšil, až jeho Lenka nebude jen „my future wife“.

adel & kuba_vyber_blo

Na této svatbě jsme připravovaly svatební tiskoviny a postaraly jsme se o dekorování samotného dne. Po dlouhé době jsme byly na svatbě bez zaštítění koordinace, takže jsme se mohly v klidu zastavit a z povzdálí si v tichosti užít ten přítomný okamžik. Obřad s více než sto hosty byl stále intimní, nádherný, upřímný a plný lásky. Bylo krásné, vidět dva milující se lidi, jak stojí naproti sobě, a slibují jeden druhému to, co by nikdy nikomu jinému neslíbili… Musíme přiznat, že i když jsme se s párem seznámili relativně nedávno, ukápla nám také nejedna slza dojetí.

adel & kuba_vyber_blo3

131-websize-IMG_4053

adel & kuba_vyber_blo4

adel & kuba_vyber_blo5

Svatba byla laděná do světlých tónů v kombinaci se zelenou barvou. Tato barevná kombinace dokonale rozsvítila Villu Richter, která je sama o sobě nádherná. Na obřad jsme, jako dekoraci, zvolily místo slavobrány obruče, zdobené květinami a stuhami. Na stolech plápolaly svíčky, vyjímaly se nádherné květiny od nejlepších kluků z Květinového Lahůdkářství a svatební grafika od naší Terezky, která vévodila celé svatbě. Měly jsme radost, že jsme našly někoho, kdo měl odvahu pustit se do tiskovin na netradičním tmavém pozadí . Měly jsme radost, že si Lenka a Jonathan vybraly nás! Bylo nám ctí!

adel & kuba_vyber_blo2

adel & kuba_vyber_blo6

adel & kuba_vyber_blo8

adel & kuba_vyber_blo7

adel & kuba_vyber_blo9

adel & kuba_vyber_blo10

A v neposlední řadě, co stojí za zmínku a hlavně, za co bychom rády poděkovaly, jsou tyhle nádherné fotky od Zuzi a Martina z Everbay. Tihle dva nám předali fotky, které nám vyvolaly mrazení na zádech, na které jsme se dívaly snad stokrát a které nám připomněly, jak byl ten den nádherný a jak si ceníme toho, co můžeme dělat.

#lovemyjob

 ikonky pro blog

VÍCE >

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *