Křest kuchařky Moderní veganské dezerty

Kdo jí ještě neznáte, tak se seznamte s Petrou Stahlovou. Ano, to je ta, která dělá božské veganské dezerty, a která vydala svou první krásnou kuchařku, kterou v listopadu pokřtila v krásných prostorách kavárny a kadeřnictví SPELL! Nám bylo ctí, že jsme mohly být u toho!

Nejprve nám Petřina poptávka, nadekorovat prostory pražského kadeřnictví, zněla v uších jako challenge, ale my takové výzvy máme nejraději, takže bylo jasné, jak to celé dopadne. 🙂 Od první schůzky jsme dávaly dohromady představu o tom, jak to celé uchytíme, jak bude křest vypadat! Držely jsme se černé barvy, která je již zanesena v interiérech Spell. Dále pak jsme využily jednoduchých linií, skla a to vše doladily pastelovými barvami! Přesně v takovém duchu, v jakém se nese Petry knížka!

Úkolem bylo nadekorovat jednotlivá zákoutí, zajistit mobiliář a květiny (se kterými nám pomohly opět skvělé holky z Green Decor), připravit pro hosty prezentaci dezertů z knížky – to byl nejtěžší úkol – zdobit a neujídat 🙂 a především vystavit kuchařky! Byl to vlastně moc příjemný den! Práce, která nás bavila od začátku do konce.

Parťáky v tento den nám dělali kluci z veganského bistra CATERINC, kteří celý křest pozvedli nejen svou dobrou náladou, ale také dobrotama, který člověk prostě musel ochutnat! Dalším neméně důležitým článek byl Tomáš Hejzlar, který nám celý křest zachytil okem fotografa, a kterému patří díky za tyto fotky! Stejně tak posíláme pozdravy do kadeřnictví SPELL – děkujeme za pomoc, za milé setkání a věříme, že jsme se neviděly naposledy!

No a teď už posíláme poděkování Petře za to, že nám dala možnost se podílet na jejím důležitém dni a že pro nás opět mohla být práce zábavou! Držíme palce, ať jí knížka dělá samou radost a hlavně, ať dělá radost vám!

PS: Berte to od nás jako tip na vánoční dárek 🙂 Pro vegany i nevegany! Prostě pro všechny, kdo mají rádi sladké 🙂

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *