Klára & Róbert

Abych byla upřímná vůbec nevím kde začít… přemýšlím, jak bych vám nejlépe popsala svatbu Kláry a Róberta… mám tolik myšlenek…ale! Když to tu tak sepisuji nepřibližuji se ani trochu tomu, jak dokonalé to celé bylo. Dokonalé! Prostě a jednoduše dokonalé.

klararobert-407

Padá na mě nostalgie. Svatbou Kláry a Róberta jsme zakončily naší první svatební sezónu a jejich svatba byla pro nás vlastně tak trochu osudová. Konala se na stejném místě jako naše první svatba a dokonce jsme se na svatbě potkaly i se stejnými dodavateli. Prostě radost!

klara-robert_vyber_blog

klara-robert_vyber_blog2

klara-robert_vyber_blog3

Obřad se konal v kapli Nalezení sv. Kříže v Číčovicích. Kaple je sama o sobě tak krásná, že potřebovala minimum výzdoby a to ve formě květin od kluků z Květinového lahůdkářství. My jsme se postaraly o výzdobu před kaplí. Ozdobily jsem stromy ručně vyrobenými lapači snů a látkovými pentlemi. Z jednoho stromu se stal „family tree“ z dalšího zase strom „lásky“. Ráda bych ještě zmínila básničku, kterou složila svědkyně nevěsty. Byla ručně napsaná na desce a umístěna ve výklenku kaple. Malý, přesto milý detail, který je kouskem z nevěsty a ženicha.

Skvělé bylo, že se kaplička nachází jen kousek od Dvora Hoffmeister, kde byla připravena hostina. Takže všichni svatebčané mohli dorazit po svých. Oproti první svatbě se hostina konala ve venkovní stodole a vzhledem k termínu svatby (konec září) bylo počasí doslova vymodlený zázrak. Ještě jednou děkujeme „tomu“ nahoře, že to tak krásně zařídil. A teď už k tomu, jak bylo místo hostiny vyzdobeno; vše bylo laděno do přírodních béžových tónů v kombinaci s bílou a v detailech s vínovou a zlatou barvou. Celá svatba byla provázaná grafikou od naší grafičky. Od oznámení přes jmenovky až po svatební noviny. Nechyběl nápaditý fotokoutek, složený z obrazových rámů, kterému skvěle kontrastovalo pozadí z balíků slámy. Celou výzdobu doladily dech beroucí květiny, hodně květin, z Květinového lahůdkářství. Kluci se opět vyznamenali. Na sweet baru se vyřádila Stáňa z Punkrockcakes. Vím, že se pořád opakujeme, ale sladké od Stáni je hotový zázrak. Stáňa je úžasná nejen v pečení, ale i v samotné prezentaci. Mňam.

klara-robert_vyber_blog4

klara-robert_vyber_blog5

klara-robert_vyber_blog_8

klararobert-580

Ani nevíte jak ráda jsem, že tuhle svatbu zachytili úžasní fotografové Eliška s Lukášem z Couple of Prague, protože oni tu dokonalost zvěčnili a fotky v tomto případě poví mnohem víc než já. Že?

Utírám slzu…zároveň se usmívám…a děkuji! Děkuji Kláře, o které jsem vám vlastně neřekla ani pár slov, ale je skvělá, milá a jedna z těch, který si jdou tvrdě za tím, co opravdu chtějí i přes nesouhlasící okolí. A taky je krásná! Že jo! Děkuji Róbertovi, protože bez jeho souhlasu bychom se nepodílely na jejich svatbě a já bych vám to teď nemohla vyprávět. Mimochodem taky fešák! Děkuji klukům z Květinového lahůdkářství, Stáně z Punkrockcakes, celému personálu ze Dvora Hoffmeister a Elišce a Lukášovi z Couple of Prague. Bez vás všech by to nebylo ono.

klararobert-505

klara-robert_vyber_blog6

klara-robert_vyber_blog7

S láskou pro lásku! Má to smysl! Tahle svatba je toho jasným důkazem. Slza utřená…úsměv zůstává…a přichází nadšení do další svatební sezóny. Těšíme se! Těšíte se?

ikonky pro blog3

VÍCE ZDE >

 

1 komentář u „Klára & Róbert“

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *