KATKA & TONDA

Pamatuju si, jak jsem letošní zimu přišla do bistra v Holešovicích o trochu dřív, abych si dala snídani, ještě před schůzkou s naší novou nevěstou. Pamatuju si, jak jsem nenápadně pokukovala po cizí slečně, která seděla u vedlejšího stolu. Pamatuju si, jak jsem pak byla nadšená, když jsem zjistila, že to právě ona, ta něžná, usměvavá a klidná Katarína je naší budoucí nevěstou. A od té doby jsem se už jen těšila!!!

Od našeho prvního setkání až do této chvíle se stala už spousta věcí. V některých máme prsty my, v některých ne, ale ze všech máme radost!

Zvládli jsme spolu zrealizovat předsvatební focení na Malém Blaníku – tam jsem poprvé viděla Tondu! A vlastně i Emičku! Ta byla sice ještě pořád v bříšku, ale už bylo jasné, že tam prostě je! O pár měsíců později přišla na svět a stala se radostí těch dvou super lidí, kterým jsme pomáhaly s přípravou jejich svatby! Ta proběhla na svátek svatého Václava ve Mlýně Davídkov a byla prostě kouzelná! A díky krásným fotkám od Julia Victoria a videu od LoveFilms se na tu nádheru můžete podívat i vy!

Po téměř ročních přípravách, najednou přišla chvíle, kdy Katka kráčí ve svých nádherných šatech k oltáři, kde už s trochou nervozity, ale stále s úsměvem čeká Tonda a všichni netrpěliví hosté. Všechno je zalito teplým podzimním sluncem, molo se nenápadně pohupuje, všude voní krásně barevné květiny a ve větru je slyšet šustění listí. Oba si pak řeknou ANO, předají si krásné prstýnky od 27Jewelry a přicházejí srdečné gratulace.

Po obřadu se všichni hosté srotí před stodolou, která je do poslední chvíle zapečetěná, takže nikdo z přítomných netuší, co je vlastně čeká… Tonda pronese pár milých vět, jak k hostům tak k nám, a všichni do jednoho, jak tam tak stojíme, jsme rádi, že můžeme být zrovna v tuto chvíli na tomto místě. No… a pak se vrata otevřou.

Potemnělou stodolu rozsvěcují desítky svíček a stovky žároviček. Květiny od Květinového Lahůdkařství jsou zase nádherné a kombinují v sobě tmavé a světlé podzimní tóny. K založeným stolům usedají hosté. Tatínek nevěsty má vzápětí proslov, při kterém se všichni dojmou a pobaví zároveň. Poprvé se společně pozvedají sklenky a pak už to žije!!!

Příbory a skleničky cinkají. DJ je na svém místě. Fotokoutek, který jsme připravily společně se Smyboxem, je na roztrhání. Božský sweetbar od Lásky na první lžičce pomalu, ale jistě mizí. Lidé se baví nad hromadou vyvolaných fotek z Katčiny a Tondovi historie. Česká a slovenská rodina je spolu. 

 

A v tu chvíli nám dojde, že naše úloha pro dnešní den už asi před hodinou skončila… že jsme se prostě jen naladily na stejnou vlnu a užívaly si ten šťastný den s nimi, ale že je možná čas jít domů… že už tu dnes nebudeme zapotřebí… a že je to tak úplně správně <3

V Í C E >

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *