Katka & Tonda – předsvatební focení

Tak, už je to tu. Nová svatební sezóna se jisto jistě blíží a my už teď nevíme, kam dřív skočit. Ale ne nadarmo se říká, že čím víc toho člověk má, tím víc toho zvládne. Pravda! Vím, že vám pořád dokola říkáme, jaké máme štěstí na skvělé lidi kolem nás, ale musím se opakovat.

Tentokrát bychom vám rády představily další krásný pár, se kterým budeme sdílet přípravy jejich velkého dne a nesmíme zapomenout i na druhý úžasný pár, který jejich velký den zdokumentuje.

IMG_4979

Katka a Tonda. Budoucí nevěsta a ženich. Budoucí máma a táta. Ještě než bude mít Katka s Tondou stejné příjmení, narodí se jim miminko.

+

Julie a Honza. Fotografka a kameraman. Partneři v životě i v práci. Čerstvý manželský pár, který se rozhodl, že bude zachycovat štěstí a lásku druhých.

Za nás ideální kombinace k tomu, aby mohlo vzniknout něco krásného, něco nedokonale dokonalého, něco, na co budou Katka s Tondou rádi vzpomínat a připomene jim tohle šťastné období.

katarina & tonda_vyber_blog

IMG_4625

katarina & tonda_vyber_blog2

katarina & tonda_vyber_blog7

Celý předsvatební projekt vznikl v lesích a na zřícenině Malého Blaníku. Tady jsme připravily mini piknik, který zdobily výborné cupcakes od Lelí (ježiš, ta nedočkavost, až budeme moct všechny cupcakes sníst, byla velká). A protože je jaro, snažily jsem o rozkvetlý a svěží look celého projektu. K tomu nám také dopomohl věneček a kytička ze zahrádky kluků z Květinového lahůdkářství. Květiny krásně voněly jarem stejně jako vzduch všude kolem.

Přemýšlím, jak bych to celé zakončila, ale nemůžu najít vhodná slova a říkám si proč hledám konec, když je to vlastně začátek. Je jaro a pro nás to znamená začátek nové svatební sezóny a pro Katku a Tondu je to začátek další, možná té nejkrásnější, životní etapy.

katarina & tonda_vyber_blog3

katarina & tonda_vyber_blog4b

katarina & tonda_vyber_blog6

katarina & tonda_vyber_blog8

A co vy a nové začátky?

P.S. A to bychom nebyly my, kdybychom si tu radost nechtěly udržet co nejdéle. Proto jsme vás teď nechaly nakouknout na fotky od Julie (Julia Victoria Photography), ale můžete se těšit i na video od Honzy z LoveFilms. Těšíte se? Protože my moc!

VÍCE >

ikonky pro blog3

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *