Kari & Brendan

Karolína & Brendan. Sedím u tohoto článku a bojím se, že nedokážu slovy popsat to, co chci říct a jak vám ty dva přiblížit. Nezvládnu vám je popsat každého zvlášť, protože jsou vlastně jeden! Oba jsou si strašně podobní a přitom tak jiní, jsou to neuvěřitelně milé duše s krásným pohledem na svět. Tihle dva si prošli v životě proměnou a někde během toho procesu se zastavili a začali si promítat v hlavě, jakou by si přáli svou druhou polovičku! Prostě si přáli potkat toho druhého! Toho, kdo k nim patří! A ono to přišlo! Poznali sebe a věděli, že je to ono! Že je to láska na celý život! Možná to zní jako klišé, ale není to tak! Věřte, že příběh Kari & Brendana je jiný, hluboký a jejich víra v život a lásku mají obrovskou sílu!

Když jsme je poznaly, měli jasnou představu o tom, jak svatba bude vypadat! Příroda. Boho. Naboso. Oheň. Zero waste. Měli vybrané i vhodné místo, kam tento koncept skvěle zapadne a tím byl Lísek na Vysočině. Dřevěné chatičky “na konci světa” obklopené lesy, rybníkem a jinak nikde nic a nikdo! Už v tuhle chvíli jsme se začínaly na svatbu těšit! Říkaly jsme si: “YES, Kája to dokáže a bude jedna z mála nevěst, která slovo “boho” dovede až do konce.“ Protože co si budem povídat, občas se představy páru neshodují s představami nebo standardy zbytku rodiny. No … a tak je skoro jasné, že po nějaké chvíli přišel telefonát s tím, že Kája neví, zda může rodině udělat to, že by celá svatba probíhala venku. Že se místo zanášeného obědu budou opékat buřty, a že hosté nebudou spát v hotelu! Nechceme být těmi, kdo vám něco zakazují, ale když se ptáte o radu, máme jasný názor, a tak jsme nevěstě říkaly, ať se nevzdává svých představ, že tohle jsou přesně oni dva, že cítí, že to tak má být! A bylo! Bylo to přesně takové, jak jsme si všichni přáli! Bylo to nádherné!

Tahle česko-australská svatba začala již v pátek, kdy jsme pod beduínský stan postavili společně s báječným Cocovanem chill koutky, sedělo se u ohně a opékaly se buřty. Předpověď na další den nám hlásila téměř nepřetržitý déšť, jenže nám se venku tak líbilo, že jsme začaly vymýšlet, kam postavíme stoly s hostinou a kde vlastně uděláme obřad, protože za těchto okolností nám byl jeden stan málo … Jenže???!!! Báječní kluci od Tensup stanů se za námi otočili z Prahy, aby nám v sobotu ve dvě ráno postavili druhý stan a zachránili nám tak dobroty od Sweet and Pepper Days a naše suché zadky! Trochu punk, ale pokračujeme v krasojízdě!

Je tady tedy den D. Začínáme připravovat druhý stan s hostinou! Holky ze Svítí kvítí chystají květinovou výzdobu a rozjíždí v našem zkrášlovacím koutku svůj workshop na květinové ozdoby do vlasů pro hosty. COCO VAN peče skvělé wafle, připravuje kafíčka, drinky a hlavně značnou měrou přispívá nejen svým playlistem k dobré náladě, která na svatbě panuje! My zdobíme slavobránu a připravujeme si obřad pod stanem, jelikož déšť neustává. Ale pořád všichni věříme a doufáme, že se na obřad mraky rozeženou! Věřte nebo ne, ale síla těch všech lidí to asi dokázala. Hodinku před obřadem přestalo pršet, dokonce vysvitlo sluníčko, které to ale asi tak hodinu po obřadu zabalilo a zase začlo pršet! A už nepřestalo!

Na obřad oba přicházeli bosí, oba byli sami sebou, nádherní, připraveni si vzájemně říct ty nejkrásnější sliby a oddat se jeden druhému do konce svých dnů. “Dnes má lásko, můj nejlepší příteli… si beru tebe a přijímám tě takového jaký si a jakým se můžeš stát. Ze sta životů. Ve stovkách světů. V jakékoliv verzi reality, vždy si najdu tebe a znovu se rozhodnu tě milovat!” říká Kája Brendanovi a jedno oko nezůstává suché!

Karolínka oblékla krásné šaty od Kláry Kornfeld, která má svůj svatební eshop v Olomouci. Dokázala tyto nádhery ušít za 3 týdny! Určitě můžeme jen doporučit! Brendan je od hlavy až k patě oblečen od Wolfgang store.

Po obřadu se všichni vrhnou na opět dokonalý raut od Sweet and Pepper Days a začínají odpočívat, bavit se a popíjet slívku, samozřejmě 🙂 Začne hrát hudba – The Most Naked Man. Kari s Brendanem tyhle dva skvělé muzikanty slyšeli hrát na ulici při procházce Prahou, sotva pár dní před svatbou, zastavili se u nich a poprosili je,  jestli by jim nechtěli přijet zahrát na jejich svatbu! První tanec nefunguje jako startér volné zábavy, protože je na svatbě tak skvělý vibe, že hosté tančí už o mnoho dříve. My bychom vám o tom vibu mohly vyprávět! 🙂 

Věděly jsme, že fotky od skvělé Elišky budou mluvit samy za sebe. A nepletly jsme se! Děkujeme Eli, žes tam byla s námi! Posíláme díky i klukům z Kaco films. Děkujeme, že jste zůstali, protancovali to s námi až do rána a byli nejlepšími parťáky na Zamilovanýho Huga! Těšíme se na video!

Poslední a hlavní díky patří Kari & Brendanovi za to, že jsme si ze svatby odnesly hodně! Nádherný pocit, hromadu zážitků, maličko hezčí pohled na svět a o pár skvělých lidí v srdci navíc <3.

*lusk lusk*

4 komentáře u „Kari & Brendan“

  1. Někde jsem slyśela, že rodiče když vdávaji dceru tak je to pry stress.
    Děkuji za tento nejkrasnějši okamžik roku Ja jsem si to užasně užila .

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *