KAČÍ & ADAM

První setkání. My dvě a oni dva. Malá nervozita, zda se jim budeme líbit. Absolutní klid, zda oni se budou líbit nám. Kačí & Adam. Pro mnohé z vás nemusíme tenhle vypečený páreček představovat, ale i tak si neodpustíme alespoň malou zmínku o tom, jací oba jsou mimo sociální sítě. Kačí má obrovské kouzlo lidi vnitřně rozesmát, myslí především na všechny kolem, miluje avokádo a meruňkovou marmeládu, je skromná a hlavně boží! Adam je oporou nejen pro svou Katlu, ale pro všechny kamarády a rodinu, je to showman, který má rád dobrou zábavu, lidi kolem sebe a umí být za každé situace nad věcí! Dohromady tvoří něco výjimečného, silného a upřímného… a taková byla i jejich svatba!

 svatba_adekskatlou (1 of 1)-318

Když nám Kačka volala v týdnu před svatbou zničená, že v jejich svatební den hlásí od rána do večera déšť a že má antibiotika, bylo nám to strašně líto, ale nechtěly jsme se tím nechat rozházet a vzdát se. Předpovědi se mění každou minutou a našim nevěstám přece neprší!! A ono pršelo! A nepřestalo!

Vstaly jsme brzy ráno, abychom všechno stačily nazdobit a připravit…silný déšť komplikoval každou část našich příprav a po chvíli jsme mohly vodu ždímat i samy ze sebe. Měly jsme vymyšlených takových věcí, které jsme pro ně chtěly připravit, od skvělého fotokoutku, po chill zónu či stanové městečko, ale počasí nám dovolilo připravit pouze místo obřadu a vyzdobit hostinu.

Když jsem mluvila se smutnou nevěstou krátce před obřadem, odevzdaně prohlásila, ať nad obřadní místo klidně postavíme stan, že už je to vlastně jedno. Na ten moment nikdy nezapomenu… Vyhrkly mi slzy do očí a v tu chvíli jsem měla chuť tam nahoru křičet: #zacoku*rvazaco! Sebrala jsem zbytek sil a šla za Adamem, který hned s úsměvem a odhodláním vypálil, že obřad bude v dešti bez stanu, že takhle si to Káča od začátku přála. Klobouk dolů. Vyburcoval všechny hosty a povzbudil oddávajícího – který si btw bez jediného slova stoupnul k obřadnímu stolku a čekal stejně jako ostatní v dešti na to, až nastane ten moment, kvůli kterému se sešla více jak stovka nejbližších. Ulička plná deštníků, úsměvů a slzy dojetí, které se ztrácely v kapkách deště, dostaly do kolen nejen samotnou nevěstu, ale i ženicha.

kaci & adam_vyber_blog

kaci & adam_vyber_blog2

kaci & adam_vyber_blog3

kaci & adam_vyber_blog4

Rozezněla se píseň Young and Beautiful od Lany Del Ray a ona přicházela… Byla nádherná. Adamův pohled, pláč rodiny a Kačky neskutečné dojetí, že tam všichni stojí a čekají. Promrzlí, zmoklí. Čekají na ní a především na ten moment, na který čekali i oni dva. Na to, až zazní Adamovo: “Rozhodně ANO”, až proběhne ten nejupřímnější polibek, až ti všichni nejstatečnější lidi zařvou “tojevonoooooo”! To bylo k nezaplacení! Můžu vám tu odpřísáhnout, že to byl ten nejkrásnější a nejdojemnejší obřad, který jsme zažily a vlastně jsme nakonec rády, že pršelo. Venkovní obřad v dešti byl něco výjimečného, stejně jako jsou oni dva! Věřím v to, že ten nahoře to udělal schválně, že chtěl vytvořit moment, který se vryje do srdcí všech, kteří byli přítomni a nedovolí zapomenout. Věřím, že tohle opravdu znamená štěstí do konce života!

kaci & adam_vyber_blog5

kaci & adam_vyber_blog6

svatba_adekskatlou (1 of 1)-335

V podobném slzavém duchu se nesla i hostina…upřímné proslovy obou svědků a především tatínka nevěsty v nás vyvolaly pocity, že to vážně tak je… Že láska existuje! A že každý máme tu svou spřízněnou duši, jen jí musíme najít! Tak jako Adek našel Katlu!

kaci & adam_vyber_blog10

svatba_adekskatlou (1 of 1)-147

kaci & adam_vyber_blog11

kaci & adam_vyber_blog12

kaci & adam_vyber_blog7

kaci & adam_vyber_blog8

kaci & adam_vyber_blog9

Závěrem bychom chtěly moc poděkovat těm, kteří nám v ten den pomáhali a díky kterým svatba dopadla krásně! Děkujeme naší nejmilejší Zuze a Ondrovi alias Flatwhite za jejich skvělé kafíčko, dobroty, které na nás zase nezbyly 😀 a především za to, že nás povzbuzovali a pomáhali do poslední chvíle. Vytvořili nádherný sweetbar, který naaranžovali do staré skříně a bylo to víc než dokonalé. Vedle nich se na modrém stole vyjímal neuvěřitelný dort od Cat & Cook. Celá svatba byla od základu jiná, netradiční, osobitá, dokonale nedokonalá! Takže i hostinu se nemohl postarat nikdo jiný než úžasní Bahn Mí Makers. Poprvé jsme na svatební tabuli zakládaly místo příborů bambusové hůlky a zanášely jako předkrm jarní závitky a hlavní chod Bun Bo Nam Bo. Svíčková dobrá, ale tohle? Velký YES! Z fotek vám určitě neunikly krásné květiny, které byly všude. Kytice, věnečky, nejkrásnější ozdoba brány ever, neotřelé květiny na stolech. Ach! Green Decor Žižkov děsně zaválel! Poslední dva, kteří doplnily tuto parádní svatební partičku byla Teru Menclová, která dokázala zachytit každý důležitý moment a teď nás znovu přenést zpátky na místo činu a opět nás rozslzet. Jejím parťákem pro tento den byl Lukáš Kladníček. Jeho dokonalé video vám ještě jednou musíme naservírovat, protože my ho viděly snad stokrát.

A teď už ten největší dík! Děkujeme všem hostům za to, že nám ukázaly, že svatba je především o tom, být spolu…kdekoliv a kdykoliv! Děkujeme svědkům Nicol a Mařenovi za jejich pomoc, podporu a celedenní povzbuzení. Děkujeme za to, že jsme mohly být součástí!

kaci & adam_vyber_blog13

kaci & adam_vyber_blog14

Děkujeme Kačí a Adamovi, že jsme měly tu čest!

 

#AdekSKatlouSeBerou a #tojevonooooooooo!!!

 

P. S. Tvl, on už je vážně konec? Nechcete se vzít ještě jednou? Prosím!

 

ikonky pro blog

3 komentáře u „KAČÍ & ADAM“

  1. Nádhera♥ ještě s písničkou od Lany během čtení. Kus skvěle odvedené práce. Moc se vám to holky povedlo!

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *