Jeden velký cirkus…

Na začátku prosince vznikla naše svatební agentura. Poslední půl rok se odehrával ve spěchu a stresu, kdy jsme se zatnutými zuby a odhodláním snažily jít kupředu! Jsme nadšené z toho, že když se za tím půl rokem poohlednéme vidíme konečně něco… něco sebevědomějšího, něco co má smysl. Jsme šťastné, že tu teď můžeme být s vámi!

Během podzimu jsme se rozplývaly nad konceptem Svatebního Cirkusu. Svatební Cirkus je veletrh, který má budoucím nevěstám a ženichům ukázat cestu, naladit je na vkusnou notu a představit jednotlivé lidi, kteří svou práci dělají srdcem a v tempu dnešní doby. Tedy i nás! Ano! Je nám ctí, že se můžeme podílet na tak skvělém projektu s lidmi, kteří nás neustále inspirují.

logo

Když přišla tato možnost, být jedním z vystavovatelů nevšedního veletrhu, zavalila nás panika a smršť otázek: „Co tam budeme dělat? Jak ten stánek bude vypadat? Můžeme se se vztyčenou hlavou postavit vedle ostatních?“ Přesně v tu chvíli bylo jasnou volbou zkusit oslovit pro nás nejlepší květinářství v Praze, Metamorphosis (www. metamorphosis.cz). Jak vypadají jejich krásné květiny můžete vidět na našich webových stránkách, ale také na nás při každé možné příležitosti. Tým Metamorphosis tvoří skvělí lidé, se kterými jsme si jak po pracovní, tak po lidské stránce sedly. Děkujeme za to, že vyslechli pár neznámých holek z maloměsta, podpořili náš nápad a řekli nám YES!

Přijďte se tedy podívat, 30. ledna od 12:00 do Areálu Praga, Kolbenova 923/34, na spojení YES & YES a Metamorphosis.

 Seznam vystavovatelů, více informací a rozhovor s námi naleznete na stránkách www.svatebnicirkus.cz.

index

Nevím, co víc k tomu říct, asi jen to, že když člověk chce, sebere odvahu a má kolem sebe ty správné lidi, na které se může spolehnout, dokáže nemožné.

A proto pomáhejme si, čerpejme sílu jeden od druhého, vždyť nemusíme být na všechno sami.

ikonky pro blog

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *