Jana & Alex

Zimní svatby mají neuvěřitelné kouzlo a my si každý rok přejeme, aby se našel nějaký odvážný pár, který do toho s námi půjde! A letos nám to vyšlo! Jana & Alex se nám ozvali asi měsíc a půl před jejich svatbou, zda bychom jim nepomohly s grafikou, líčením a výzdobou jejich zimní pohádky. My měly volno, byly jsme naladěné na stejnou notu, odpočaté po letní sezóně, natěšené na tu další a tak bylo jasné, že do toho musíme jít!

Svatba se konala na začátku prosince v krásných Všeticích. Byla zimní leč bez sněhu, lesní a především Vánoční. Dekorace provázely větve, jehličí, šišky a nesměl chybět ani vánoční stromeček, pod kterým na každého z hostů čekal dáreček. Místo ozdob jsme použily fotografie, rozsvítily světýlka a u hořícího krbu to byla teprve ta pravá atmosféra. Zadáním bylo, aby výzdoba byla jednoduchá, střídmá a hlavně přírodní. Přiznaly jsme krásné dřevěné stoly, prostřely proutěné prostírání, tmavě zelené ubrousky, do různých lahviček připravily květiny a vše opět provázaly s různými vonícími větvičkami. Na naše prostřené stoly se skvěle hodilo jídlo od výborného Jana Punčocháře, které lahodilo nejen oku, ale především chuti.

Celá svatba se nesla ve světlé béžové, tmavě zelené, barevných tónů přírody s detaily vánoční červené. V tomto duchu byla laděná veškerá grafika – od oznámení, harmonogramu, samolepek na dárky či po mávátka do fotokoutku. V jednoduchosti je krása, co myslíte?

Oběma to moc slušelo! Jana měla brokátové šaty ušité na míru. Byly netradiční, elegantní a na zimní svatbu byly dokonalé. O líčení nevěsty se postarala naše Renča, která zvolila výraznější líčení očí, které Janinu krásu ještě více podtrhlo. Také se postarala o líčení maminek a sestry, která zastávala roli svědkyně. Alex se k nevěstě skvěle doladil šedým oblekem a světle šedou kravatou.

Třešinkou na dortu byly květiny od Green Decor Žižkov, které jako vždy pozvedly naše dekorace.

Přípravu svatby jsme si moc užily, utvrdily se v tom, že svatby mimo sezónu mají něco do sebe a můžou být stejně krásné jako ty letní! Nejvíce stejně záleží na tom, jakými lidmi jste obklopeni a jaké si to uděláte #delamesitohezky.

 

 

 

 

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *