INSTAX XMAS PARTY

Přesně před týdnem proběhla již druhá #nejlepsistredavzivote  v letošním roce (tu první si můžete připomenou zde). Musíme říct, že ne nadarmo se říká, že Instax dokáže zorganizovat ty nejlepší párty a nám je ctí být součástí! Přeneste se tedy s námi o týden zpět a mrkněte na to, jak skvělé to bylo! V úvodu bychom taky chtěly poděkovat Lukáš Neasi za fotky, které celou akci skvěle dokumentují!

Téhle párty předcházely měsíční přípravy, ale informacemi o tom, jak přejíždíme z obchodu do obchodu abychom našly ty správné propriety, a jak je těžké nechat potisknout 200 metrů vánoční stuhy za jeden týden (protože si to vymyslíte na poslední chvíli), vás raději ušteříme…Prostě si představte, že už je středa 21.11. 18 hodin a vše je ready… Takže… Před vchod do úžasně fotogenického prostoru Loft Bubny jsme připravili červený koberec, VIP vymezovače a vánoční stromečky! Doufali jsme, že je hosté zachrání a odnesou si domů jeden na Vánoce. Ačkoli nás tenhle fŕek bavil, tak trochu jsme se báli, že se se stromečkem nikdo nebude chtít soukat do metra ani taxíku, ale to jsme naše hosty asi špatně odhadli a ukázalo se, že jsme jich nakonec měli ještě málo! 😀 Při příchodu každý dostal svůj plecháček s hastagem #nejlepsistredavzivote a rozléval se hruškový punč jako welcome drink. Hned v uvítací místnosti, která už byla plná vánoční atmosféry, si každý mohl odfrknout u krbu, prohlédnout vánoční strom s dárky, na kterém byla vždy fotka místo klasické jmenovky.

Při vstupu do hlavního pokoje na hosty čekala dlouhá sváteční tabule, kde se konala hostina, která se inspirovala klasickou americkou thanksgiving náladou! Zátiší Catering podával třeba úžasnou kaštanovou polévku, porcoval krocany s nespočet přílohami, ale byly připravené i tacos či studený bar. Takže každý si přišel na své!

Samostatnou kapitolou byli naši milovaní Zuza a Ondra alias Flatwhite. Ondra celý večer zásoboval každého výbornou kávou, Zuzanka s jejím nakažlivým úsměvem pekla cukroví. Její perníčky, linecké, ale hlavně rohlíčky? Bože!!!! Nádherně nám provoněla prostory, ale hlavně osladila večer! U vedlejšího stolu si společně s ní mohli všichni ozdobit svůj perníček, či nahlédnout do Zuzančiny kuchařky a odkrýt tak tajemství těch dokonalých rohlíčků! Mňam!

O drinky se celý večer starali kluci ze Sofee and the gang. Všechny drinky svou vůní, složením a vzhledem byly nejen originálně laděné opět do vánočního času, ale hlavně skvěle chutnaly. Joooo, my bychom vám mohly vyprávět :))

Posledním a neméně důležitým stanovištěm byl scrapbooking od holek z Papero amo. Vždycky je hrozně rády vidíme! Dělají svou práci výborně a u jejich stolu je vždy narváno! I tady jsme mohli tvořit své vlastní přáníčka, vizitky na dárečky a vánoční ozdoby. Vše samozřejmě z Instax fotek. A když jsme u těch fotek! Foťáky a tiskárny Instax leželi volně po stolech, v poličkách i na baru a všichni je mohli využítvat jak hrdlo ráčí. Tvořit, tisknout, vyzkoušet jednotlivé funkce, které nové foťáky mají. Zachytit si jednotlivé momenty či si vyzkoušet novinku Instax Square SQ6 Taylor Swift, který dokázal udělat krásné čisté fotky i v připravené temné místnosti.

A abychom byli kompletní, tak na Instax párty nemohl chybět ani DJ Jack Dorman. Ten prostě hraje přesně podle našeho gusta, takže je jednoduché protancovat díky jeho playlistu střevíce.


NO! Takže už bylo jen potřeba nahodit vánoční dresscode a užít si tu #nejlepsistreduvzivote!
Je to hastag, který těmhle akcím od Instaxu patří právem!

P.S. Jsme rády že složení Instax powered by YES & YES skvěle funguje…i po té nepracovní stránce!
Děkujeme Anet a Ondro, jsme rády, že se máme! <3

 

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *