INSTAX SUMMER PÁRTY

Oslovily jsme Ondru a Anet z Instaxu za účelem pořídit si jejich parádní foťák na svatby, který vyúžíváte čím dál víc a z téhle naší spolupráce vznikla #nejlepsistředavživotě. Akce pro blogery, influencery a ambasadory právě Instaxu. Scházeli jsme se, smáli se, plánovali a vymýšleli crazy nápady, jak by mohla vypadat pouť v prostorách industuriální Pragovky. Ondra měl jedno přání, přes které nejel vlak a a to, postavit tam labutě! Takže done, měli jsme labutě! A co dál? Růžová stěna, kolotoče, bubliny, cukrová vata, balonky, plameňáci a unicorni – YES!

Velkou otázkou bylo jídlo, ale už od začátku jsme se shodli, že chceme White cirkus. Věděli jsme, že tihle cirkusáci nám připraví pouťové menu šité na míru, kde si každý najde to své! A taky že jo! Hot dogy, hranolky, grilovaná kukuřice, cukrová vata, popcorn, zmrzlina a další dobroty! Mezi ně se přidaly holky se svou boulárnou The Sowl Bowl. Když jsme viděly jejich projekt a dokonalé kokosy, které nejen nádherně vypadají, ale i skvěle chutnají, byly jasnou volbou! 

Grafika od naší Terky hrála pastelovými barvami a byla všude, kam se člověk podíval. Plakáty, menu, stojany, loga, harmonogram, oblečení, dárky a nebo třeba i pozvánka, která btw ta byla dost originální. 

Ten večer si tam každý našel to své! Každý se mohl libovolně fotit na právě Instax squere a svou fotku vypimpit s Papero amo, zdobit buchtičku se Sweeties, nechat se potetovat od Prague Hand Poke. Jo, měli jsme real tetovačky! Yeah! Kdo se nenašel ve workshopech, kolotočích, určitě se mu zalíbilo na baru Cafe Pragovky, která míchala super drinky! Můžeme posoudit, měly jsme všechny druhy 🙂

Každý host měl dostat pytlíček štěstí – pytlík na Instax foťák plný pouťových blbin, krabičky na filmy a harmonogramu na další dny. Jelikož Instax vyšel s novou novinkou, božím foťákem instax square Sq6, který i Vám představil o následujícím červnovém víkendu na festivalu kreativity InstaxFair a je určitě MUST HAVE!

Označení Instax by power YES & YES se nám mega líbilo a už teď víme, že se tohle složení nepotkalo naposledy! Byla to nejlepší párty, která odstartovala doufejme nejlepší léto!

 

Foto zdroj: Jonáš Hájek, World needs blondes, YES & YES

 

1 komentář u „INSTAX SUMMER PÁRTY“

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *