Barcelona vibes.

Každý rok na přelomu února/března vyrážíme na dámskou jízdu do jedné z Evropských zemí. Letos se tou vyvolenou stala Barcelona a zatím jsme jí pasovaly na nejkrásnější město ever. Bože, chceme zpět! Krásná architektura, skvělé jídlo a kavárny, sluníčko, moře, nejlepší sekáče a plno prosecca! Vždy když vyrážíme někam na cestu, si zakážeme mluvit o svatbách a užíváme si to, že konečně řešíme samy sebe, své osobní životy a nás, už ne jako kolegyně, ale především jako kamarádky!

Sbalily jsme tedy jarní oblečení, protože jsme si vymodlily sluníčko a vyrazily vstříc dalším zážitkům! Mrkněte na naše brouzdání Barcelonou a tipy, co rozhodně stojí za to vidět, zažít, ochutnat!

Pokračování textu Barcelona vibes.

Svatební cirkus 2017

„Protože si to všichni zasloužíme!“ Slova Svatebního cirkusu, která v sobě skrývají jednu velkou pravdu. Zasloužíme si to všichni! MY, kteří jsme mohli být součástí happeningu za lepší svatby, boje proti šedi a nevkusu. Zasloužíte si to i VY, milí návštěvníci, snoubenci a kamarádi, protože to cítíte stejně! Jsme ještě dnes plné dojmů, nadšení a elánu pro novou sezónu. A podle nás bylo přesně tohle celým záměrem této události, o které lze mluvit jen v samých superlativech.

lukaskorynta-cirkus-5

Pokračování textu Svatební cirkus 2017

Dáreček

Vánoce jsou za námi a za nás rozhodně stály za to! Někdo má ještě teď plné břicho chlebíčků a bramborového salátu, někdo vyráží na lyže, jiný zase užívá poslední volné chvíle roku s rodinou. Každý ale určitě našel pod stromečkem nějaký ten krásný dárek, který si přál. My jsme si s holkama řekly, že si taky společně nadělíme něco pěkného.

dsc_0088

Pokračování textu Dáreček

Už se to blíží

Někdy se ptám, co na těch Vánocích všichni mají? Ale pak vlastně nechápu, proč si takové otázky pokládám! Vždyť já sama je mám taky ráda! Netoužím sice po prosezených hodinách u rozsvíceného monitoru při vybírání dárků na eshopech. Netoužím ani po propocených zádech mého oblíbeného kabátu při čekání ve fronátach, ale mi-lu-ju tu vůni skořice, plápolající svíčky, balení těch těžce vydobytých dárků… Zbožňuju to, že jsme všichni spolu, že se tak trochu očekává, že každý z nás bude lenivější než normálně a že se čas jakoby na chvílí zastaví… a děkuju, nevím ani komu, že mi tento pocit vydržel až dotěď, i když už asi dávno nejsem dítě!bez11

Pokračování textu Už se to blíží

Anet’s Café

O tom, jak jsme hrozně happy, že děláme to, co děláme, už jsme tu mluvily snad stokrát a myslím, že tohle číslo není finální, protože těch nových přátelství, dalších a dalších příběhů a inspirace pořád nemáme dost. Chceme víc. A nejsme jediné, kdo mají tu potřebu dělat něco jinak, po svém, pro sebe, ale vlastně i pro ostatní.

DSC_0239

Pokračování textu Anet’s Café

Závoj, ano? Ano!

Dokonalý vzhled nedělají jen šaty, ale také make-up, vlasy a doplňky. Ano, doplňky! Jak už jsem psala v článku o oblečení pro ženicha – tady, tak doplňky vždy dotvoří celkový vzhled, proto je nepodceňujte… špatně zvolené boty nebo kabelka zostudí i ty nejvíc boží šaty. Ale nechci si s vámi povídat o kabelkách, tu jako nevěsta nutně nepotřebujete, vše co potřebujete má u sebe poctivě připravená svědkyně nebo družička… Nechci si s vámi povídat ani o botách, na ty ještě dojde… Ale doplněk, který jste určitě, jako nevěsta, řešila nebo řešit budete je závoj. Že jo, že mám pravdu?

aa4b34d51fe8f05c9f3921932e71a34b Pokračování textu Závoj, ano? Ano!

Hello spring!

A je to tu! Jaro! Symbol lásky, radosti, růstu a vzniku nového života! I já mám takový pocit… Obědvám na zahrádce, poprvé po dlouhé době volím pití s ledem, sleduju lidi, jak odhazují kabáty, ukazují kotníky a především, jak se usmívají. Ano! Po šedivé zimě se probouzí příroda, všechno se krásně zelená, všechno kvete, všichni pučí. No bylo už na čase!

mood board_jaro(0_selekce)-page-001 (2)

Pokračování textu Hello spring!