Svatební cirkus 2017

„Protože si to všichni zasloužíme!“ Slova Svatebního cirkusu, která v sobě skrývají jednu velkou pravdu. Zasloužíme si to všichni! MY, kteří jsme mohli být součástí happeningu za lepší svatby, boje proti šedi a nevkusu. Zasloužíte si to i VY, milí návštěvníci, snoubenci a kamarádi, protože to cítíte stejně! Jsme ještě dnes plné dojmů, nadšení a elánu pro novou sezónu. A podle nás bylo přesně tohle celým záměrem této události, o které lze mluvit jen v samých superlativech.

lukaskorynta-cirkus-5

Pokračování textu Svatební cirkus 2017

Dáreček

Vánoce jsou za námi a za nás rozhodně stály za to! Někdo má ještě teď plné břicho chlebíčků a bramborového salátu, někdo vyráží na lyže, jiný zase užívá poslední volné chvíle roku s rodinou. Každý ale určitě našel pod stromečkem nějaký ten krásný dárek, který si přál. My jsme si s holkama řekly, že si taky společně nadělíme něco pěkného.

dsc_0088

Pokračování textu Dáreček

Už se to blíží

Někdy se ptám, co na těch Vánocích všichni mají? Ale pak vlastně nechápu, proč si takové otázky pokládám! Vždyť já sama je mám taky ráda! Netoužím sice po prosezených hodinách u rozsvíceného monitoru při vybírání dárků na eshopech. Netoužím ani po propocených zádech mého oblíbeného kabátu při čekání ve fronátach, ale mi-lu-ju tu vůni skořice, plápolající svíčky, balení těch těžce vydobytých dárků… Zbožňuju to, že jsme všichni spolu, že se tak trochu očekává, že každý z nás bude lenivější než normálně a že se čas jakoby na chvílí zastaví… a děkuju, nevím ani komu, že mi tento pocit vydržel až dotěď, i když už asi dávno nejsem dítě!bez11

Pokračování textu Už se to blíží

Anet’s Café

O tom, jak jsme hrozně happy, že děláme to, co děláme, už jsme tu mluvily snad stokrát a myslím, že tohle číslo není finální, protože těch nových přátelství, dalších a dalších příběhů a inspirace pořád nemáme dost. Chceme víc. A nejsme jediné, kdo mají tu potřebu dělat něco jinak, po svém, pro sebe, ale vlastně i pro ostatní.

DSC_0239

Pokračování textu Anet’s Café

Závoj, ano? Ano!

Dokonalý vzhled nedělají jen šaty, ale také make-up, vlasy a doplňky. Ano, doplňky! Jak už jsem psala v článku o oblečení pro ženicha – tady, tak doplňky vždy dotvoří celkový vzhled, proto je nepodceňujte… špatně zvolené boty nebo kabelka zostudí i ty nejvíc boží šaty. Ale nechci si s vámi povídat o kabelkách, tu jako nevěsta nutně nepotřebujete, vše co potřebujete má u sebe poctivě připravená svědkyně nebo družička… Nechci si s vámi povídat ani o botách, na ty ještě dojde… Ale doplněk, který jste určitě, jako nevěsta, řešila nebo řešit budete je závoj. Že jo, že mám pravdu?

aa4b34d51fe8f05c9f3921932e71a34b Pokračování textu Závoj, ano? Ano!

Hello spring!

A je to tu! Jaro! Symbol lásky, radosti, růstu a vzniku nového života! I já mám takový pocit… Obědvám na zahrádce, poprvé po dlouhé době volím pití s ledem, sleduju lidi, jak odhazují kabáty, ukazují kotníky a především, jak se usmívají. Ano! Po šedivé zimě se probouzí příroda, všechno se krásně zelená, všechno kvete, všichni pučí. No bylo už na čase!

mood board_jaro(0_selekce)-page-001 (2)

Pokračování textu Hello spring!

NENÍ TRADICE JAKO TRADICE

Tradice. Tohle slovo začíná být dnešní dobou opovrhováno. I já patřím mezi zarytého odpůrce chomoutů, koulí na noze, unášení nevěsty či rozbití talíře.  Ale sáhněte si na duši, víte, co tyto tradice znamenají? Ano, některé stojí za nic, ale jiné mají své kouzlo. A proto… Nechtějte na své svatbě krájet dort, protože se to na svatbách zkrátka dělá… Ale krájejte dort společnou rukou, podělte ostatní a symbolizujte tím, že jste připraveni si vzájemně pomáhat…

image

Pokračování textu NENÍ TRADICE JAKO TRADICE

Družička

Za pár měsíců nás čeká úloha družiček, tak je třeba pomalu začít zjišťovat co to všechno obnáší a taky se poohlížet po šatech.

V poslední době se i u nás začíná více objevovat trend družiček. Nevěsta má během svatby po svém boku kamarádky, sestry nebo třeba sestřenice, které mají za úkol jí pomoci před svatbou se vším vyřizováním. Chystají rozlučku se svobodou, v den svatby řeší možné i nemožné problémy a především jsou nevěstě oporou.

28e6cbb84f99b3d99be8c68217d2be44

Pokračování textu Družička