FOOD BLOG MARKET

Na svý práci máme vlastně nejraději to, že poznáváme báječné lidi, kteří nám přirostou k srdci a my s nimi prožíváme jejich svatební den, narozeninové oslavy či jiné důležité kroky v jejich životě! A přesně tak to máme s Kačí alias My Cooking Diary

Potkaly jsme se na svatbě, která v nás doteď vyvolává silné pocity. Vždy se nám zaslzí oči, když slyšíme písničku Something just like this, občas si vybavíme Káči výraz, když uviděla poprvé vyzdobenou stodolu nebo se pokaždé s holkama na sebe usmíváme při propršené svatbě a víme, že #tojevonooooo. Pak následoval křest její první kuchařky a teď jsme se zapojily do Food blog Marketu. 

Food Blog Market vol. 3 se konal letos ve Vnitroblocku v pražských Holešovicích. Už od začátku nám bylo jasné, že spojení skvělého místa a ještě lepšího jídla prostě bude fungovat a taky, že jo! Poznaly jsme, jaké to je, když se stojí fronta ještě před otvíračkou, jací jsou blogeři mimo sociální sítě, a že ta jídla nejen krásně vypadají, ale hlavně skvěle chutnají!

My jsme se postaraly o grafiku, o to, abychom prostor rozsvítily a maličko doladily stánky. Pohrály si s kytkama od Květinářství Papavera a byly k ruce při přípravách. Pak už naším úkolem bylo jen nacpat si pupek a bavit se! Měly jsme celkem náročné období plné božích svateb a akcí (o kterých až příště), takže pozvání sem jsme nevnímaly tolik jako práci, bylo to pro nás vlastně odměnou.

Kačí je pro nás člověk, který nás inspiruje, motivuje, pomáhá a hlavně posouvá dál. Troufám si říct, že jsme si navzájem vryly pod kůži a doufáme, že přesně tohle si uvnitř uchováme! 

#lavju! <3

P. S. Děkujeme Teru za fotky! Protože takhle dohromady jsme teprve to správné kombo!

 

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *