Baby shower

Před rokem by mě ani nenapadlo, že tady teď budu psát tenhle článek. Já jsem prostě klasický plánovací typ…všechno dopředu zjištěné, promyšlené a naplánované. Div ne umístěné do síťového grafu. Umím s tím být dost otravná a moje okolí má se mnou někdy fakt zlatý nervy. Takže si pro mě osud asi musel prostě přichystat lekci. To, že si člověk všechno prostě nenaplánuje, a musím říct, že to dělá ten náš život o mnohem víc hezčí a opravdovější a hlavně to, že to bude rovnou taková pecka, jako příchod miminka…no, musím se smát. Takže tady teď sedím a píšu článek o mé baby shower, kterou pro mě připravily ty moje nejmilejší.

IMG_0565

Pokračování textu Baby shower

Svatební cirkus 2017

„Protože si to všichni zasloužíme!“ Slova Svatebního cirkusu, která v sobě skrývají jednu velkou pravdu. Zasloužíme si to všichni! MY, kteří jsme mohli být součástí happeningu za lepší svatby, boje proti šedi a nevkusu. Zasloužíte si to i VY, milí návštěvníci, snoubenci a kamarádi, protože to cítíte stejně! Jsme ještě dnes plné dojmů, nadšení a elánu pro novou sezónu. A podle nás bylo přesně tohle celým záměrem této události, o které lze mluvit jen v samých superlativech.

lukaskorynta-cirkus-5

Pokračování textu Svatební cirkus 2017

Lucka & David – něco navíc

Už je to týden, co jsme s vámi sdílely krásno v podobě zimního editoriálu, a protože si myslíme, že by se pohádky neměly přestat vyprávět, máme pro vás ještě jednu. Vlastně tu samou, tu naši zimní s Luckou a Davidem. A proč? Protože jsme si ji oblíbily, protože je vlastně pořád zima, která se u nás ukázala po delším čase ve své krásné bílé podobě, a protože přesně taková zima k pohádkám patří.

Určitě to všichni znáte, když jste si jako malí oblíbili nějakou pohádku, chtěli jste ji slyšet pořád dokola, nebo aspoň já jsem to tak měla, ale vypravěč ji nikdy neodvyprávěl úplně stejně. Buď tam něco chybělo a nebo, v tom lepším případě, bylo něco navíc. A to je přesně to, co my máme pro vás. Naši zimní pohádku O lásce Lucky a Davida (kterou si můžete přečíst ještě jednou tady) v podobě videa  očima skvělého Honzy Bartoně.

My máme rády pokračování, takže se pohodlně usaďtě, nasaďtě si sluchátka (protože teprve s nimi, uslyšíte i to nejmenší šustnutí a pak to má ty správné grády) a užijte si to!

P.S. Nepřestávejte si vyprávět pohádky, protože pohádky jsou jedna z podob lásky a každý si tu svou pohádku (lásku) chce prožít nebo minimálně o ní snít.

ikonky pro blog3

 

Lucka & David

Nedávno skončil čas Vánoc a pohádek a my jsme si jednu novoroční pohádku vytvořily samy. Touha připravovat zimní svatbu a ukázat lidem, že právě taková svatba má obrovské kouzlo a že i když venku mrazí, vás může u srdce hřát, byla veliká a my právě takový pocit chtěly zažít. Proto jsme se rozhodly zorganizovat zimní editorial, jako inspiraci pro vás.honzamartinec_0086

Pokračování textu Lucka & David

Nikol & Jakub

Bylo to teprve čtrnáct dní, co naše svatební sezóna skončila, ale my už jsme pro vás začaly plánovat tu nadcházející. Nebyly bychom to my, kdybychom si z volné chvíle nevymyslely další projekt plný inspirace. Inspirace? Té není nikdy dost! Vlastně je všude kolem nás, stačí se jen dívat. My se díváme, pozorujeme, špehujeme a stalkujeme. V první řadě, trochu  sobecky, kvůli nám samotným, protože nás to baví a doslova hltáme nové projekty. A v druhé řadě kvůli vám, protože nám dělá radost předávat vám kousky sebe. Kousky toho, co se nám líbí, co milujeme a co nám přijde prostě skvělé. Rychlým přísunem inspirace byl pro nás, v té době právě vznikající prostor v pražských Holešovicích,VNITROBLOCK.

Zavařovačky a dřevěné podtácky, které vévodily letošní sezóně, jsme pro tentokrát nechaly doma a snažily se připravit nevěsty na trend sezóny následující. Tento úžasný industriální prostor jsme, i díky dalším skvělým českým dodavetelům a kreativcům, proměnily v oázu designu a stylu.

yesyes-vnitroblock-wed-93

Pokračování textu Nikol & Jakub

Šarlota & Honza

Jak už jsme vás trochu nalákaly, tak bychom vám rády více povyprávěly o našem dalším projektu. Naši práci milujeme, a proto neustále vymýšlíme, co podnikneme dál a jakou inspirací vás zasypeme. První květnový týden jsme opět spojily síly s Baru Holečkovou (Baru la photo) a daly dohromady koncept na společné focení. A jak se to povedlo? Posuďte sami.

DSC_5878 Pokračování textu Šarlota & Honza

Videoklip o lásce

Poslední dubnový den, den čarodějnic, byl pro nás významným datem. Nejenže jsme organizovaly naší první svatbu Simony & Roberta, ale ještě to ráno jsme byly součástí natáčení videoklipu přední české zpěvačky Debbi.

Vždycky jsem si představovala, jak moc může být takové natáčení hektické. Jak dlouho může trvat natočit jednu scénu? Kolik je potřeba lidí? A další a další divoké představy. K mému milému překvapení se žádný kolotoč plný stresu nekonal. Pod taktovkou Ondřeje Urbance z Manaworld Creative Production probíhalo všechno nad naše očekávání…pěkně v klidu a s partou moc fajn lidí.

Doufáme, že píseň Hard to belive bude minimálně klipem roku:) Posuďte sami – odkaz zde.

DSC_0022

Pokračování textu Videoklip o lásce

Bylo to boží!

Jak už jsme vám několikrát nastínily, včera jsme byly součástí Svatebního cirkusu. Byl to první ročník happeningu za lepší svatby a nikdo nevěděl, co od toho očekávat, jaký bude zájem návštěvníků a jak to bude celé probíhat.

My jsme doufaly v příjemnou atmosféru, takovou návštěvnost, abychom se nenudily a v to, že nějak zapadnem. Co si budeme povídat, bylo to naše první vystavování a nervozita byla značná. Byly jsme velmi vděčné květinářství Metamorpohosis, které šlo do toho s námi.

1

Pokračování textu Bylo to boží!