ELIŠKA & LUIS

Pamatuji si, když nám poprvé Eliška napsala a chtěla si domluvit schůzku. Popsala nám příběh seznámení, vztahu na dálku, střetu dvou odlišných kultur, odloučení, ale lásky přesto tak krásné a silné, že překonala všechny překážky a zkoušky, abychom nakonec všichni skončili tady, na jejich přenádherné svatbě.

538

Eliška je krásná energická blondýnka s neuvěřitelně modrýma očima. Pochází z Čech a zvládla už procestovat pěkný kus světa. Luis je stále usměvavý, veselý sympaťák. Pochází z Dominikánské republiky a také už si vyzkoušel žít různě po světě. Byl to prostě osud, že se ti dva potkali.

eliska & luis_vyber_blog

eliska & luis_vyber_blog2

Na jejich svatbu jsme se obzvlášť těšily! Eliška byla strašně poctivá nevěsta a přesně věděla, co chce a co se jí líbí. Neměly jsme po delší době na svatbě koordinaci a tak jsme si mohly užít přípravy dekorací a na obřadu už jsme byly jen jako hosté. Už během příprav jsme společně sdíleli spousty inspirací a obrázků, abychom co nejlépe vystihly jejich představy. Naše setkání byla strašně fajn, veselá a vždy jsme měly pocit, že si máme co říct.

eliska & luis_vyber_blog4

eliska & luis_vyber_blog5

eliska & luis_vyber_blog6

Svatba Elišky a Luis se konala v pátek na krásném místě v Yard resortu Předboj. Celý styl svatby měl být především čistý a elegantní. Hodné zelené, bílé a zlaté. Nakonec jsme barevnou paletu doplnily o starorůžovou v kombinaci s vínovou. Obřad se konal pod neuvěřitelně krásnou a majestátní vrbou. Nebylo třeba zdobit místo velkým množstvím dekorací, protože ta vrba…ta byla prostě…no…neskutečná. Prostě jen bílý obřadní stůl, zlaté doplňky a jedno z nejkrásnější květinových aranžmá, jaké jsme kdy viděly. O všechny květiny se postarali naši milí Luk a Bert z Květinového lahůdkářství.

eliska & luis_vyber_blog8

eliska & luis_vyber_blog9

534

 Hostina se konala v sýpce, které dominovaly dřevěné prvky. Aby jsme vše sladily a dodaly trochu více elegantního stylu, použily jsme hodně bílé látky a zlaté doplňky. Naše Terezka připravila všechny grafické tiskoviny od oznámení, přes jmenovky, harmonogram, nápojový lístek, po spoustu cedulek a popisků. Grafika byla čistá, písmo mělo krásnou linku a po té, co jsme jí vložily do zlatých starožitných rámů, dodávala prostoru tu správnou atmosféru. Jak na obřadu, tak v sýpce byly na různých místech rodinné fotky a celý prostor zútulnily naše oblíbená světýlka.

eliska & luis_vyber_blog10

Celý den na svatbě Elišky a Luise byl pro nás strašně krásně stráveným časem. Moc děkujeme všem, které jsme potkaly, za to jak na nás byli milí a usměvavý. Tu chvilku před obřadem, když jsme procházely kolem obrovského okna a za ním stála Eliška v nádherných šatech se slzami dojetí v očích, si budeme pamatovat napořád. Když jsme se objímaly měly jsme na krajíčku všechny.

eliska & luis_vyber_blog11

eliska & luis_vyber_blog12

Teď si tady znovu užíváme tu krásu díky fotkám od skvělé Barbory Bistiak. No řekněte…není to boží!? Ta holka prostě umí! 🙂

Eliško a Luisi, z celého srdce vám přejeme ať je vaše láska pořád tak silná, veselá a krásná, jako byl celý váš svatební den. Nám bylo opravdu největším potěšením poznat vás a podílet se na vaší svatbě.

Děkujeme!

 ikonky pro blog2

VÍCE>

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *