Za rozbřesku

Pro tento rok, jsme se zařekly, že už žádné editoriály vytvářet nebudeme, že na tento rok máme plný diář svateb a různých akcí a také jsme si vymyslely spoustu dalších věcí, které bychom rády uskutečnily, protože na to teď konečně budeme mít čas. Hahaaa, kdybychom jen věděly!

Ano, kdybychom jen věděly, že nám přijde zpráva od Elišky Judové, talentované modní návrhářky tvořící pod značkou Jedina, která je také součástí Kaco films, tak bychom mluvily jinak. Eliška vytvořila kolekci nádherných svatebních šatů, jejichž idea vychází z minimalismu, jsou čisté, jemné, jednoduché, ale přitom rafinované. Podporují osobitost, ženskou něhu a jedinečnost. Eliška nás poprosila, zda bychom pro ní vymyslely editoriál. A protože neumíme říkat ne a máme Elišku moc rády, pustily jsme se do toho.

Byla to pro nás vlastně dost výzva, protože svatebních editoriálů teď kolem nás vzniklo a vzniká plno. Takže jsme ten náš chtěly trochu odlišit a vymyslet koncept trochu s nadsázkou a tak jsme z editoriálu  úplně vymazaly chlapa, ženicha, a zaměřily jsme se na holčičí ráno před svatbou, kdy hlavní hrdinkou není jen nevěsta, ale jsou to i její kamarádky. Ony, které s nevěstou sdílí všechny její pocity štěstí, nervozitu a ten velký krok do nového života s novým příjmením nebo minimálně oslovením paní.

Proto v editoriálu vidíte 3 slečny, 3 kamarádky, které si užívají ráno v peřinách na kouzelném místě v domě Štajnhaus v Mikulově, který nám pomohly zajistit Amazing Places, sladkou snídani s výbornými zákusky z Cukrárny Myšák, s voňavou kávou  Sofee a to vše ve stylových pyžámkách a následně šatech z kolekce Jedina. Snažily jsme zachytit samotné přípravy, kdy si holky vystačí úplně samy a užívají si ten okamžik a jedna druhou. Lehké přirozené líčení, rozcuchané vlasy, bosé nohy, krásné šaty a spoustu šperků, protože ty k holkám prostě tak nějak patří. Za půjčení úchvatných šperků moc děkujeme Elišce Lhotské. A protože se celý editoriál nesl v duchu ženskosti, něžnosti, studených sivých tonů a čistoty, nechaly jsem u Green Decoru uvázat kytici ze suchých tráv. Nic barevného, nic okázalého.

Nevím jestli jsme vám naší ideu popsaly tak, jak jsme si ji vysnily a proto se kochejte fotkami od šikovné Lucie Urban, které toho řeknou mnohem víc.

Ač jsme se zařekly, že do žádných editoriálu už nepůjdeme, tak jsme rády, že jsme Elišce řekly YES, protože nás to nakoplo zase o kus dál, poznaly jsme nové lidi a díky tomu všemu se zase můžeme opakovat a říkat, jak milujeme to, že můžeme dělat to, co děláme.  Takže Ti Eliško moc děkujeme, že jsi nás oslovila a také další obrovský dík patří všem, kteří na editoriálu podíleli, protože bez vás by to nešlo! DĚKUJEME!

P.S. Tyto fotky jsou první ochutnávkou. Celý editoriál natáčel Martin z Kaco films a my už se nemůžeme dočkat až video uvidíme!

P.S.: Takže video BRZY!

 

 

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *