Don’t worry!

Nejprve bych vám chtěla popřát krásné pondělní dopoledne a hned potom, což je vlastně teď, bych vás chtěl podrobit malému hlasovaní. Takže dámy, dejte si ruku na srdce a tou druhou se přihlaste, pokud jste ta, které si ani jednou ve svém životě nepředstavovala, jak bude vypadat její svatba. Ok, je pravda, že k vám úplně nedohlédnu, ale stejně si myslím, že se nepletu, když řeknu, že vás takových moc není. A já se tomu nedívím, taky se nehlásím a musím se přiznat k tomu, že ačkoli mě ještě o ruku nikdo nepožádal, už teď mám v počítači složku, kam si čas od času schovám nějaký ten obrázek z pěkné svatby. Možná je to profesní deformace… a nebo? Co kdyby náhodou? SIMONA

Ať je to tak nebo tak, většina z nás prostě ví, v čem se cítí dobře, co se jí líbí, jak by si chtěla užít svůj svatební den, a na které květy má a na které nemá alergii. Jenže co když tohle všechno sice víte, ale z nějakého důvodu máte pocit, že se vám těchto věcí nedaří při zařizování vaší svatby docílit? Mluvím o tom z jednoho prostého důvodu a to z toho, že i toto může být někdy realitou, avšak není nutné propadat panice, což si ukážeme na jednom konkrétním příkladu.

SIMONA2

Když si ráno usmyslíte, že by bylo super, udělat si večer tomatový krém s čerstvou bazalkou a pak přijde do obchodu, kde je bazalka vyprodaná, pokrčíte rameny a zvládnete to pro tentokrát i bez ní… ale když zjistíte, že látka na vaše svatební šaty je pro toto období beznadějně vyprodaná? Co uděláte tehdy? No přece to samé! Ano, přiznávám, bude vás to možná mrzet trochu víc než polévka bez bazalky, ale když si uvědomíte, že bazalka není jediná bylinka na světě a nebo ještě líp, že umíte skvěle uvařit i famózní kuřecí vývar ke kterému bazalku nepotřebujete, dojde vám, že vlastně nic moc nestojí v cestě tomu, aby byl váš svatební den tím nejkrásnějším.

Snímek obrazovky 2016-03-14 v 1.16.54SIMONA4

SIMONA3

Kdybychom s YES & YES nezačaly řešit svatbu jednoho páru ze Slovenska, tomu všemu, co jsem až do teď napsala, bych nikdy nevěřila. Nikdy bych nevěřila tomu, jak se koncept celé svatby může během dvou měsíců, ať už z jakéhokoli důvodu, změnit. A to je další věc, co nás na práci s vámi tolik baví. Tak například: z industriálního prostoru jsme se přesunuli na farmu. Z minimalstického stylu dekorací jsme nakonec zabrousili více k těm přírodním. Místo kapeli budeme poslouchat Dj a místo v centru Prahy budeme na venkově… A musím říct, že tohle není vše a my se nejvíc těšíme!

SIMONA5

SIMONA6

A v jakém duchu se celá svatba nakonec ponese? Něco málo vám nastiňují ilustračními obrázky, ale zbytek, vážně až po svatbě! Každopádně doufám, že jste pochopily myšlenku toho, co se vám při startu nového týdne snažím říct… Prostě don’t worry, be happy!

SIMONA7

Jo a ta látka na nevěstiny šaty? Ta je vážně vyprodaná. Ale víte jak to vždycky bývá, všechno zlé je pro něco dobré a já už se nemůžu dočkat, až celou tuhle svatbu prožijeme live, protože už teď je jasné, že ty šaty i všechno ostatní bude boží!

ikonky pro blog4

 

3 komentáře u „Don’t worry!“

  1. Nice read, I just passed this onto a friend who was doing some research on that. And he actually bought me lunch as I found it for him smile Thus let me rephrase that Thanks for lunch! ceddaeedbacc

  2. I just want to tell you that I am just all new to weblog and truly loved this blog site. Most likely I’m want to bookmark your website . You amazingly have beneficial posts. Many thanks for revealing your website.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *