Dita & Radek

„Strašně moc bych Vám chtěla poděkovat za to, jak jste nám se svatbou pomohly, za překrásnou výzdobu, rady a organizaci. Jsem ráda, že mi bylo doporučeno, abych si Vás na svatbu objednala, už si ani nedokážu představit, že bych tam Vaší pomoc neměla.“  

– Dita Ramšáková –

D & R 1417

A vy si nedovedete představit, jak taková slova potěší. Jsme rády, že se s vámi můžeme podělit o střípky další krásné svatby pod naší taktovkou. Tentokrát se jedná o příběh Dity & Radka, který se odehrával na Dvoře Pecínov, kousek od našeho rodného kraje.

dita & radek_vyber_blog2

dita & radek_vyber_blog4

Svatba byla laděna do bílé, béžové, růžové, tmavě zelené a zlaté barvy. Dominantním prvkem byly pentle, které zdobily nejen obřadní místo, ale i prostory, ve kterých se konala hostina. Snoubenci si zvolili jako obřadní místo krásný strom, který stál osamocen, měl svou duši a vybízel se k tomu, slíbit si pod ním lásku na celý život.

Když se rozezněly struny skvělého kytaristy Tomáše Mudry a začala přicházet krásná nevěsta, která nosí pod srdcem to, co dokonale zpečetí jejich společnou životní etapu, nabrala svatba teprve tu správně dojemnou atmosféru.

dita & radek_vyber_blog3

dita & radek_vyber_blog

Hostina byla laděná do stejného pure duchu. Prostřený stůl zdobily opět dechberoucí květiny od Květinářství Metamorphosis, které ladily nejen k našim pentlím, jmenovkám a starožitným vázám, ale provoněly celé svatební prostory.

Výborným doplňkem, který nesměl na svatbě chybět byl fotokoutek, který v průběhu večera zařídil zábavu pro všechny věkové kategorie. Je skvělé, že novomanželům zůstane spousta památečních fotografií na jejich důležitý společný večer.

dita & radek_vyber_blog6

dita & radek_vyber_blog5

Přejeme Ditě & Radkovi, aby stejně tak pohodově, jako plánovali svatbu, prožili společně celý svůj život… minimálně ve třech.

ikonky pro blog

1 komentář u „Dita & Radek“

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *